Pocałunki to świetny sposób wyrażania uczuć. Należy jednak pamiętać, że przyjemność z całowania rodzi się w głowie, a usta to narzędzie ku tej przyjemności. Jest wiele rodzajów pocałunków: z sympatii, pokazujący głębokie uczucie, czy też taki, który ma zachęcić do dalszych igraszek w łóżku. Przeczytaj ten poradnik, a będziesz mistrzem pocałunków!

Na początek

Całowanie drugiej osoby musi być przyjemne i pobudzać nasze zmysły. Należy więc pamiętać o tym, aby być zadbanym i ładnie pachnieć. Nie muszę chyba przypominać też, że świeży oddech to podstawa. Jeżeli więc masz do niego tendencję lub palisz papierowy – pamiętaj, aby przy sobie mieć zawsze gumy do żucia lub spray odświeżający oddech.

Techniki i rodzaje pocałunków

Pocałunek serdeczny

Jest to pocałunek, którym obdarzamy osobę do której czujemy sympatię. Może być to muśnięcie zamkniętymi ustami w policzek lub czoło. Jest bardzo prosty.

Cmoknięcie w usta

To rodzaj pocałunku, który najczęściej stosujemy na początku znajomości z naszym partnerem. Polega na zrobieniu dzióbka i cmoknięciu zamkniętymi ustami ust partnera. Można wcześniej zwilżyć wargi językiem, wtedy jest to przyjemniejsze.

Pocałunek głęboki

W ten rodzaj pocałunku należy się już wczuć. To on wywołuje w naszym organizmie miłe emocje i nas podnieca. Polega na zetknięciu się ustami i otworzeniu buzi, a następnie delikatnym, zmysłowym ssaniu języka partnera. W wersji dla zaawansowanych można badać językiem zakamarki całej jamy ustnej. Pamiętaj, że koniec języka jest wrażliwy a mężczyznom ten rodzaj pocałunku kojarzy się ze stosunkiem.

Z języczkiem

Jest to chyba najpopularniejszy rodzaj pocałunków. Aby się całować w ten sposób należy zbliżając się do ust partnera i lekko rozchylić wargi. Gdy już wasze usta są połączonej partner delikatnie i zmysłowo toczy okręgi wokół twojego języka delikatnie go muskając. Jest to rodzaj pocałunku wywołującego dreszcze i może być wstępem do dalszej gry miłosnej.

Zobacz więcej: Jak się całować z języczkiem?

Pocałunek tzw. amerykański

Swą nazwę zawdzięcza nastolatkom zamieszkujących Amerykę – jest to ich ulubiona forma pieszczot. Polega na delikatnym ssaniu dolnej lub górnej wargi partnera. Należy pamiętać, że u kobiety bardziej wrażliwa jest górna warga.

Pocałunek ssący

Ten rodzaj pocałunku można uprawiać na całym ciele partnera, nie tylko na ustach. Pamiętaj, że bardzo wrażliwa jest szyja i aby podkręcić intensywność pieszczot można się na niej skupić. Aby tak całować należy delikatnie ‘przyssać’ się do skóry partnera i muskać go delikatnie językiem.

Pocałunek podniecający

Polega na wprowadzeniu partnera w stan podniecenia. Należy w tym celu delikatnie ssać i całować na zmianę szyje partnera i całe ciało, pamiętając od czasu do czasu o tym, aby twój oddech wędrował po jego ciele.

Pocałunek intymny

Jest to chyba najprzyjemniejsza forma pocałunku i polega na pieszczeniu ustami najbardziej wrażliwych sfer partnera, czyli jego miejsc intymnych. Można tu stosować różne techniki – pocałunek ssący, podniecający i wszystko inne w zależności od tego, co nam przyjdzie do głowy.

Czytaj również: Gra wstępna, czyli jak rozpalić kobietę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj