Do Twojego życia seksualnego zakradła się nuda i zastanawiasz się nad czymś nowym? Być może razem z partnerem/partnerką spodoba Ci się footjob. Nie od dziś wiadomo, że niektórzy mężczyźni uwielbiają kobiece stopy. W tym wypadku stopy dotykają ich członka co niejednego mężczyznę może bardzo podniecić. Co to jest foojob i jak to wykonać?

Co to jest footjob?

Footjob to używanie stóp w akcie seksualnym. Polega to na tym, że partnerka obejmuje stopami penisa mężczyzny i wykonuje nimi ruchy wzdłuż niego. Dla niektórych może się to wydawać dziwne lub perwersyjne, bo jest to jednak bardzo nietypowy rodzaj pieszczot. Na pewno najwięcej przyjemności doznają podczas niej fetyszyści stóp, czyli osoby dla których ta część ciała jest niezwykle podniecająca. Jednak nawet inne osoby mogą tego spróbować! Kto wie, być może obie strony odkryją, że to im się naprawdę podoba i sprawia im wiele frajdy. Footjob może być zarówno częścią gry wstępnej, ale niektórych może doprowadzić nawet do orgazmu.

Pewną odmianą jest toejob. Toe z angielskiego oznacza palec u nogi. To właśnie je wykorzystujemy do pieszczot. Mężczyzna może umieścić penisa pomiędzy dużym palcem u stopy kobiety a sąsiadującym i poruszać się. Oczywiście nie każdej parze to się uda, zależy to zarówno od odstępu pomiędzy palcami kobiety, jak i obwodu członka. Inny sposób to po prostu pieszczenie penisa tylko za pomocą palców.

Przed wykonywaniem footjob warto odpowiednio się przygotować, a właściwie nasze stopy. Przede wszystkim ważne jest, aby paznokcie u stóp nie były długie, bo mogłoby dojść do nieumyślnego zadrapania. Ponadto warto zadbać o stopy, np. nawilżyć je kremem, aby nie były szorstkie. Można również nałożyć na penisa lubrykant, co pozwoli na swobodne przesuwanie się stóp po penisie. Jeśli chcemy dodać jeszcze więcej pikanterii to kobiety mogą zdecydować się na pomalowanie paznokci u stóp, np. na czerwono. Niektórzy mężczyźni je uwielbiają.

Jak wykonać footjob?

Osoby, które chciałyby spróbować footjob mogą zastanawiać się jak to właściwie zrobić. Warto zacząć od delikatnej zabawy stopami, np. partnerka może przesuwać nimi po torsie, a partner dotykać ich i masować. A co dalej? Chyba najłatwiej wykonać footjob gdy obie osoby leżą, nogami do siebie. Najlepiej podpierać się wtedy na łokciach, bo widzimy drugą stronę. Nie jest to jednak jedyna możliwość.

Do innej pozycji potrzebne będzie krzesło. Mężczyzna siada na nim, a przed krzesłem, na podłodze kładzie się kobieta oraz unosi nogi do góry, tak aby chwycić członka. Mebel powinien być stosunkowo niski, aby partnerka nie miała problemów z dosięgnięciem do penisa. Można również zrobić to odwrotnie. To mężczyzna leży na podłodze, a kobieta jest na krześle. Taka pozycja jest nawet bardziej wygodna dla kobiety i może być bardzo podniecająca dla partnera, który lubi gdy kobieta jest stroną dominującą. Inna możliwość to kobieta leży na łóżku, a partner stoi przed nią.

Footjob na początku może sprawiać pewne trudności, szczególnie gdy kobieta musi podnosić nogi wysoko do góry i trzymać je przed dłuższy czas. Oplecenie stopami penisa również może być niełatwe. Za kolejną próbą na pewno będzie to przychodzić łatwiej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj