Ładne życzenia imieninowe dla mężczyzny

Bardzo często wydaje nam się, że życzenia imieninowe dla mężczyzny, zwłaszcza w młodym wieku, powinny być w jakiś sposób zabawne. Ale nie jest to regułą, dlatego jeśli nie znamy zbyt dobrze solenizanta lub jest on od nas nieco starszy, znacznie lepszym rozwiązaniem z pewnością okażą się bardziej tradycyjne życzenia. Niezależnie od tego czy przekażemy je osobiście, czy też wypiszemy na okolicznościowej kartce, są one gwarancją, że osoba obchodząca imieniny doceni nasz gest.

Kochany mężu, w dniu Twoich imienin życzę Ci szczęścia, zdrowia i radości. Niech dobry humor nigdy Cię nie opuszcza, marzenia się spełniają, a życie upływa bez zbędnych trosk i zmartwień.

Drogi przyjacielu, jest mi niezmiernie miło złożyć Ci najpiękniejsze życzenia imieninowe. Spełniaj swoje marzenia, korzystaj z życia i pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć. Zachowuj dobre zdrowie, realizuj się w pracy i ciesz się dobrymi relacjami ze swoją żoną.

Mój wspaniały bracie, życzę Ci z okazji imienin wszystkiego co najlepsze. Wymarzonych prezentów, udanej imprezy i samych smakołyków na stole. Powodzenia zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dużo pokoju, radości i pomyślności.

Krótkie życzenia na imieniny dla faceta

Większość mężczyzn lubi konkrety, dlatego zbyt długie życzenia mogą nie przypaść im szczególnie do gustu. Nasze uczucia w stosunku do ukochanego syna, brata, męża, taty, dziadka albo przyjaciela można przecież z powodzeniem wyrazić w kilku krótkich zdaniach lub słowach. Nie każdy jest jednak mistrzem w komponowaniu takich niedługich, ale jednocześnie pełnych znaczenia życzeń. Dlatego poniżej zamieszczamy listę tych, które naszym zdaniem są najlepsze.

Drogi mężu, w dniu imienin życzę Ci szczęścia, pomyślności i uśmiechu na twarzy.

Mój oddany przyjacielu, niech zdrowie Ci dopisuje, szczęście nie opuszcza, a żona kocha coraz mocniej.

Romantyczne życzenia na imieniny dla mężczyzny

Jeśli mężczyzna obchodzący imieniny jest naszym ukochanym, składane mu życzenia powinny w jak najlepszy sposób wyrażać miłość. W takiej kompozycji niemal każde słowo powinno przypominać solenizantowi jak dużym uczuciem go darzymy. Z tego powodu proponowane przez nas życzenia znajdujące się poniżej są niezwykle romantyczne i z pewnością spodobają się każdemu mężczyźnie.

W dniu imienin chcę Ci złożyć życzenia piękne,
przy których nawet najtwardsze serce szybko mięknie.Bądź zawsze szczęśliwy, nie zaniedbuj miłości,
pamiętaj o romantycznych chwilach z naszej młodości.

Mój Skarbie najdroższy, w dniu Twoich imienin życzę Ci, abyś zawsze pozostał tak wspaniałą osobą, jaką jesteś. Żebyś nigdy nie zapomniał naszego pierwszego pocałunku i nocy przy blasku świec. Miej mnie zawsze w swoim sercu i nie zapominaj, że jesteś dla mnie całym światem.

Śmieszne życzenia imieninowe dla mężczyzny

W sytuacji, gdy dobrze znamy solenizanta i wiemy doskonale, że ceni sobie dobre poczucie humoru możemy również przekazać mu nieco humorystyczne życzenia z okazji imienin. Rymowany wierszyk, nawet o frywolnym charakterze, czy po prostu kompozycja z wplecionymi w nią żartami na pewno sprawią każdemu mężczyźnie mnóstwo radości. A przecież imieniny powinny być bardzo radosnym dniem.

Kogut pieje, piszczą delfiny,
dziś są mojego męża kolejne imieniny.On nie wie o tym, co dostanie w podarunku,
nie zabraknie też na stole pysznego poczęstunku.

Życzenia imieninowe dla mężczyzny po 50.

Decydując o tym, jakie życzenia skierujemy do mężczyzny z okazji imienin, pod uwagę powinniśmy wziąć również jego wiek. Na wspomniane już żartobliwe wierszyki możemy sobie pozwolić, gdy zwracamy się do młodego solenizanta. Do dojrzałego mężczyzny po 50. roku życia, powinniśmy jednak skierować już nieco inne życzenia. Muszą być one bardziej stonowane i nawiązujące do jego życiowych priorytetów.

Drogi przyjacielu, w dniu Twoich imienin życzę Ci zdrowia, sukcesów zawodowych oraz rychłego doczekania się wnuków. Bądź szczęśliwy, spełniaj marzenia i niech zawsze towarzyszy Ci ludzka życzliwość.

Kochany mężu, dziś po raz 50. obchodzimy Twoje imieniny. Z tej okazji chcę złożyć Ci najpiękniejsze życzenia – zdrowia, radości, ludzkiej życzliwości i wdzięczności za każdy dzień.

Życzenia na imieniny dla chłopaka

Życzenia imieninowe dla młodych chłopaków nie muszą być szczególnie poważne. W tym przypadku możemy nieco odbiec od tradycyjnych kompozycji na rzecz tych bardziej swobodnych i żartobliwych życzeń. Oczywiście warto też nawiązać do jego celów życiowych, takich jak powodzenie w szkole lub pracy oraz znalezienie ukochanej czy zakup wymarzonego samochodu.

Zobacz także: Życzenia dla mamy

Przyjacielu drogi, w Twoje imieniny,
życzę Ci znalezienia w końcu jakiejś dziewczyny.Wypasionej fury i stosu pieniędzy,
wyjścia w końcu ze swojej życiowej nędzy.

W dniu imienin chcę Ci życzyć mój kochany chłopaku, abyś zawsze czuł, jak bardzo Cię kocham. Spełniaj swoje wszystkie marzenia, zdobywaj w szkole najlepsze oceny i niech nigdy Ci nie zabraknie wiary w siebie.

Staraliśmy się zebrać jak najwięcej różnorodnych życzeń imieninowych skierowanych do mężczyzn, które mają odmienny charakter, wydźwięk czy formę. Dlatego jesteśmy przekonani, że każdy będzie w stanie znaleźć wśród tych propozycji takie życzenia, które spodobają się konkretnemu solenizantowi. Miejmy przy tym na uwadze to, że najważniejszy w tym wszystkim jest nasz gest oraz to, że po prostu pamiętamy o święcie bliskiego nam mężczyzny.

Zobacz także: Życzenia dla siostry

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj