Dieta Ewy Dąbrowskiej zawiera jedynie warzywa z niską zawartością skrobi i owoce z niską zawartością cukru, dlatego należy do najzdrowszych programów żywieniowych nakierowanych na poprawę zdrowia i redukcję wagi. Firma ProszeZdrowie posiada w ofercie post Dąbrowskiej afirmowany przez jej Instytut Promocji Zdrowia.

Zupy, soki, koktajle zawierają antyoksydanty, minerały, błonnik i witaminy. Stosując dietę dr Dąbrowskiej następuje oczyszczenie organizmu i rozpoczyna się proces ustępowania schorzeń sercowo-krążeniowych, endokrynologicznych, metabolicznych, nadwagi, alergii skórnej, nietolerancji pokarmowych.

Co proponuje catering dr Dąbrowskiej?

Zamawiając catering dr Dąbrowskiej każdego dnia pod same drzwi zostaną bezpłatnie dostarczone posiłki przygotowane na bazie warzyw i owoców. Zamawiając dietę pudełkową, wystawiając opinie i polecając jego usługi znajomym każdy klient uczestniczy w programie lojalnościowym. To znaczy, że na jego koncie będą gromadzić się punkty które docelowo można przeznaczyć na uregulowanie rachunku. Ponadto może korzystać z rabatów, zniżek, promocji. Dieta Dąbrowskiej z cateringu dietetycznego w 2024 roku zdobyła miano najlepszej kuracji poprawiającej zdrowie i redukującej nadwagę i otyłość.

Stosowanie diety Dąbrowskiej https://proszezdrowie.pl/diet/certyfikowany-post-dr-ewy-dabrowskiej/ pobudza organizm do samooczyszczenia i uzdrowienia, do którego wykorzystuje zniszczone komórki, wirusy, bakterie, uszkodzone białka. Jest to dobroczynne zarówno dla ludzi chorych i zdrowych którzy uzyskują naturalną profilaktykę. Cały proces zamawiania jest łatwy, ponieważ można tego dokonać na stronie internetowej, telefonicznie oraz za pomocą aplikacji mobilnej która umożliwia zarządzenie dietą.

Na czym polega dieta Dąbrowskiej?

Warzywno-owocowa dieta Dąbrowskiej cieszy się stale rosnącym uznaniem, ponieważ pozwala szybko i bezpiecznie uzyskać poprawę zdrowia w wielu chorobach cywilizacyjnych, zredukować wagę i tkankę tłuszczową podskórną oraz trzewną. Jest to leczniczy post Dąbrowskiej pobudzający organizm do oczyszczenia i samoleczenia co pozwala odczuć poprawę samopoczucia, pozbyć się ciągłego zmęczenia, uczucia senności. Jej założenia opierają się spożywaniu zup, soków, koktajli na bazie pewnej grupy warzyw i owoców.

Zdrowa dieta dr Dąbrowskiej z cateringu ProszeZdrowie powoduje, że w krótkim okresie po jej rozpoczęciu rozpoczyna się odżywianie wewnętrzne polegające na odtruciu organizmu. Zachodzi proces autofagii (samozjadania) który jest częścią aktywności życiowej każdej normalnej komórki. Polega na oczyszczaniu wnętrza komórki z zanieczyszczeń – niszczenia makrocząsteczek, uszkodzonych składników, starych organelli, nieprawidłowych białek i innych niepożądanych związków. Aby maksymalizować autofagię, jednocześnie pozbywając się tłuszczu i nie tracąc masy mięśniowej trzeba stosować się do zasad diety doktor Dąbrowskiej i przestrzegać postu z owoców i warzyw bogatych w polifenole i karotenoidy.

Jakie efekty zapewnia dieta dr Dąbrowskiej?

Formułując dietę dr Dąbrowska uwzględniła zmiany zachodzące w organizmie podczas postu. Cała kuracja oczyszczenia organizmu trawa od 14 do 42 dni a kaloryczność posiłków zależy od konkretnego etapu. Detoksykacja rozpoczyna się postem płynnym (600 kcal), detoksem sokowym (500 kcal) i przechodzi w etap wyjścia z postu Dąbrowskiej. Pierwsza faza wyjścia (1000 kcal), druga faza (1200 kcal) i trzecia faza (1500 kcal). Na stronie internetowej ProszeZdrowie znajduje się menu, można zapoznać się z daniami, które zostaną dostarczone do domu.

Efekty stosowania diety Ewy Dąbrowskiej to:

  • Unormowanie ciśnienia krwi.
  • Unormowanie cukru i cholesterolu we krwi.
  • Usprawnienie swobodnego przepływu krwi wskutek cofania blaszek miażdżycowych.
  • Usunięcie stanów zapalnych stawów i przeciwdziałanie chorobom zwyrodnieniowym.
  • Wzmocnienie odporności organizmu, zmniejszenie liczby infekcji wirusowych.
  • Oczyszczenie skóry z efektem odmłodzenia.
  • Nieodczuwanie głodu i chęci podjadania.
  • Utrata wagi i tkanki tłuszczowej.

Przed zamówieniem diety Dąbrowskiej catering umożliwia skorzystanie z bezpłatnej konsultacji dietetycznej i dopasowanie kuracji do stanu zdrowia.

https://cateringzdrowotny.pl/znizki-prosze-zdrowie/ 
https://cateringnawymiar.pl/kody-rabatowe-prosze-zdrowie/ 

Podsumowanie

Odtruwanie organizmu za pomocą postu Dąbrowskiej jest najlepszą metodą przywracania zdrowia. Firma cateringowa ProszeZdrowie oferuje zdrowe posiłki warzywno-owoce które pomogą w procesie detoksykacji i usunięcia toksyn odpowiedzialnych za różne choroby cywilizacyjne. To niedroga usługa dostarczana do domu dań zgodnych z założeniami diety doktor Dąbrowskiej.

~Artykuł zweryfikowany merytorycznie przez dietetyka klinicznego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj