Pocałunek z języczkiem jest inaczej nazywany pocałunkiem francuskim. Jest to najbardziej popularny rodzaj pocałunku, warto więc wiedzieć jak to robić doskonale. Tym bardziej, że może to być wstęp do pikantnych igraszek. Jak się całować z języczkiem?

Na czym polega pocałunek francuski?

W największym skrócie ten pocałunek polega na rozchyleniu ust w momencie, kiedy wasze wargi się zaczynają dotykać, następnie wsunięciu języka do ust partnera i wykonywaniu różnych ruchów (o których napiszę później). Jest to bardzo przyjemny rodzaj pocałunku.

Pamiętaj jednak o tym, aby Twój oddech był zawsze świeży (noś przy sobie cukierki miętowe lub spray do odświeżania oddechu). Planujesz randkę? Nie jedz wcześniej czosnku i cebuli. Jest to bardzo ważne, gdyż w okolicznościach, gdy jedna z osób podczas tego pocałunku ma nieświeży oddech dla drugiej może to być nie miłym doświadczeniem i skończyć się porażką.

Zobacz również: Pozycje seksualne dla początkujących

Jak to robić?

Jak się całować z języczkiem? Przede wszystkim trzeba być wprawionym w dobry nastrój. Wspólnie z partnerem musicie być zrelaksowani i rozluźnieni. Do tego pocałunku potrzebujesz jedynie zaangażować usta i język. Jeżeli chcesz, aby Twój pocałunek przybrał formę bardziej intymną, możesz dołączyć dotyk i wędrować rękoma po ciele partnera.

Przed przystąpieniem do pocałunku z języczkiem obliż usta w celu nawilżenia ich – będą wtedy bardziej miękkie i przyjemne. Na początek całuj się z partnerem normalnie, czyli muskajcie się ustami. Gdy poczujesz, że wasz pocałunek zaczyna przeradzać się w coraz to intymniejszą relację możesz przejść do działania. Pamiętaj, że usta powinny być jedynie delikatnie rozchylone a nieotwarte jak u ryby. Głowa musi być luźna. Jeżeli trzymasz ją sztywno to znaczy, że jesteś spięty i musisz się rozluźnić. Jeżeli nie wiesz jak ustawić głowę to po prostu przechyl ją lekko na bok. Niektórzy ludzie podczas pocałunku lubią zmieniać strony. Zależy to od partnerów. To wszystko. Proste? To idziemy dalej i zgłębiamy dalej pocałunek francuski.

Gdy już się całujecie wysuń język w rozchylone usta partnera. Nie za głęboko – powinien wystawać parę centymetrów. W tym momencie języki obojga partnerów powinny się ze sobą spotkać. Koniec języka jest bardzo dobrze unerwiony, powinno to być więc bardzo miłe uczucie. Nie martw się – każdy całuje się inaczej. Zrób to więc tak, jak Ci będzie wygodnie: możesz delikatnie zatoczyć okręgi wokół języka partnera lub razem możecie bawić się swoimi językami. Kolejnym sposobem jest ‘badanie’ językiem wnętrza buzi partnera poprzez delikatne przesuwanie nim. Jeżeli w ogóle nie masz w tym wprawy po prostu naśladuj ruchy partnera, bowiem najgorsze co może być to sztywny język. A nikt nie chce całować się z nieboszczykiem.

Pamiętaj też o zamkniętych oczach podczas pocałunku francuskiego. Wprowadzi to atmosferę tajemniczości a także wyostrzy zmysły. Powodzenia!

Zobacz także: Jak się całować? Praktyczne porady

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj