fot. whitepress.com

Nowoczesny seks nie musi być nudny. Obecnie można urozmaicić go licznymi gadżetami zwiększającymi doznania. Sprawdź, co warto wybrać, aby spróbować czegoś nowego w sypialni i poza nią.

Masażer łechtaczki nie tylko do sesji solo

Seks powinien być przyjemnością dla obu zaangażowanych w niego partnerów. Niekiedy zdarza się jednak, że z różnych względów kobieta ma trudności z osiągnięciem orgazmu jedynie podczas penetracji.

To zupełnie naturalne i wynika ze słabego unerwienia pochwy. Organem odpowiedzialnym za kobiecą przyjemność jest łechtaczka i to na niej należy się skupić. W tym celu warto sprawdzić ofertę dostępną na www.sklep-intymny.pl.

Doskonałym urozmaiceniem seksu partnerskiego jest masażer łechtaczki. Obecnie na rynku można znaleźć różne rodzaje. Bardzo popularnym i wychwalanym jest stymulator bezdotykowy. Szukając odpowiedniego dla siebie, warto przetestować kilka opcji i bawić się zarówno w trakcie seksu, jak i przed nim.

Pierścień erekcyjny zwiększający doznania

Tego rodzaju gadżet zwiększa doznania nie tylko noszącego go pana, lecz także partnerki. Zwykle mają dodatkowe wypustki pobudzające wejście do pochwy i łechtaczkę. Dzięki temu w trakcie nawet dość tradycyjnego stosunku, można zwiększyć doznania.

Dodatkowo taki krążek pozwala dłużej utrzymać erekcję, pozwalając uzyskać większą i dłuższą przyjemność dla obu partnerów.

Żele stymulujące, dla większej przyjemności obojga

Obecnie na rynku można spotkać bardzo szeroki wybór lubrykantów i żeli stymulujących. W zależności od potrzeb warto dobrać go indywidualnie.

Rozgrzewające lub chłodzące preparaty aplikowane na miejsca intymne mężczyzny, lub kobiety zwiększają wrażliwość oraz ukrwienie. Dzięki temu przyjemność podczas seksu jest znacznie intensywniejsza. Taki środek można aplikować także na sutki, co jest doskonałym rozwiązaniem dla osób nieodczuwających zbyt dużej przyjemności ze stymulacji tych okolic.

Podwójne dildo dla par, dające rozkosz kobiecie i mężczyźnie

Wcześniej dilda i wibratory były uznawane za gadżety stworzone jedynie dla kobiet i używane podczas masturbacji. Obecnie można spotkać liczne zabawki pozwalające na używanie ich podczas seksu.

Zwykle jest to wibrator połączony ze stymulatorem łechtaczki. Niewielką część wkłada się do pochwy, tak aby partner mógł kontynuować penetracje. Taki fragment wibruje podczas seksu, zwiększając przyjemność mężczyzny.

Druga część gadżetu znajduje się na łechtaczce partnerki, pieszcząc ją i urozmaicając doznania.

Zdalnie sterowane gadżety – świetny wybór nie tylko w związku na odległość

Nowoczesne gadżety mogą dawać nie tylko ogromną przyjemność i zapewniać orgazm, ale stanowią także inspiracje do odważniejszych zabaw.

Wibratory sterowane zdalnie, za pomocą pilota lub aplikacji na smartphone, pozwalają dbać o przyjemność partnera na odległość. Można wykorzystywać je będąc w dwóch oddzielnych miejscach, lub zdecydować się na wyjście w miejsce publiczne.

Takie zabawki są zwykle bardzo ciche i dyskretne. Z powodzeniem można je założyć i wyjść na spacer lub do restauracji. Druga osoba ma dostęp do aplikacji sterującej doznaniami partnerki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj