Masaż erotyczny
fot. elements.envato.com

Masaż erotyczny to jedna z najbardziej emocjonujących form gry wstępnej. Prawidłowo wykonany działa na wszystkie zmysły, rozpala do czerwoności i skutecznie zwiększa apetyt na coś więcej. Jak masować swoją drugą połówkę, żeby sprawić jej największą rozkosz?

Masaż erotyczny – na czym polega?

Masaż erotyczny służy zwiększeniu ochoty na seks. Aby osiągnąć ten efekt, nie wystarczy czułe gładzenie ciała partnerki lub partnera. Warto pamiętać, że na poziom libido w dużej mierze wpływa nastawienie psychiczne. Masaż erotyczny powinien zatem oddziaływać na każdy zmysł, by mógł skutecznie wyeliminować każdy czynnik niesprzyjający upojnym chwilom we dwoje.

Po pierwsze, zadbaj o jakość otoczenia. Panujący w sypialni bałagan, zbyt wysoka temperatura, niestarannie posłane łóżko – to wszystko działa rozpraszająco i niepotrzebnie odciąga uwagę od doznań. Stwórz intymną atmosferę – zasłoń okna, włącz romantyczną muzykę, zapal świece i kadzidło, załóż seksowną bieliznę lub po prostu – rozbierz się do naga. W ten sposób pobudzisz wszystkie zmysły swojej drugiej połówki.

Poznaj ciekawe zabawy erotyczne >>

Po drugie, przygotuj odpowiedni olejek do masażu. Powinien mieć płynną konsystencję, która zapewni odpowiedni poślizg, ale nie lepką. Wybierz taki zapach, który jest przyjemny dla was obojga.

Po trzecie, dbając o możliwie najlepsze doznania, przypiłuj lub przytnij paznokcie. Delikatne drapanie podczas masażu erotycznego jest pożądane, ale jeżeli twoja druga połówka odczuje to zbyt mocno, zwłaszcza w delikatnych miejscach, cały nastrój może prysnąć.

Masaż erotyczny – jak rozpalić zmysły kobiety?

Rozpoczynając masaż erotyczny kobiety, poleć swojej partnerce położyć się na brzuchu, z dłońmi splecionymi pod podbródkiem. Siądź okrakiem na udach swojej drugiej połówki i zacznij od zmysłowego gładzenia pośladków. Wykonuj posuwiste ruchy, powoli zmierzając do karku. Wróć do pośladków, zmysłowo gładząc boki jej ciała. Ponownie przesuwaj dłonie do góry, ale tym razem zatrzymaj się pod łopatkami. Skup się na tym obszarze wykonując koliste ruchy kciukami, zmierzające do kręgosłupa. Przejdź do ramion. Rozgrzej jej mięśnie, wykonując koliste ruchy kciukami.

Zobacz także: Ciekawe gadżety erotyczne >>

Czas na masaż przedniej strony. Poleć swojej partnerce ułożyć cię na plecach. Zacznij od masażu piersi w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara. Od czasu do czasu delikatnie muskaj sutki. Zacznij wykonywać posuwiste ruchy dłońmi, zmierzające w dół. Skup się na okolicach wzgórka łonowego, ale powstrzymaj pokusę dotykania jej sromu. Napięcie należy budować powoli. Teraz zajmij się zewnętrzną stroną ud, zmierzając ku stopom. Tutaj zatrzymaj się na dłuższą chwilę. Zacznij od uciskania dużego palca, następnie przejdź do śródstopia i pięty. Powoli kieruj się ku górze, czule masując wewnętrzną stronę łydek i ud. Gdy poczujesz, że twoje partnerka jest mocno podniecona, wykonaj delikatny masaż stref intymnych, lekko ugniatając wargi sromowe kostkami palca środkowego i wskazującego. Gdy napięcie sięgnie zenitu, opuszkiem palca zacznij gładzić jej łechtaczkę.

Masaż erotyczny – jak doprowadzić mężczyznę do szaleństwa?

Zmysłowy masaż rozpocznij od pleców i karku, czyli od miejsc, w których zwykle pojawia się największe napięcie mięśniowe. Ściskając barki w dłoniach, powoli kieruj się w stronę karku. Gdy już dotrzesz na miejsce, zacznij wykonywać okrężne ruchy kciukami. Aby zwiększyć napięcie, możesz przy tym podgryzać jego szyję i uszy. Zacznij kierować się do dolnych partii pleców, stopniowo zmniejszając siłę nacisku. Ruchy powinny biec od kręgosłupa na zewnątrz. Teraz skup się na jego pośladkach. Tutaj masaż może nieco przybrać na intensywności.

Teraz poleć partnerowi odwrócić się na plecy. Zacznij od stóp. Najpierw energicznie pocieraj jedną z nich dłońmi, Gdy skóra i ścięgna będą już rozgrzane, wykonuj ruchy kciukami, od małego palca do pięty. Teraz przejdź do klatki piersiowej. Wykonuj dłońmi koliste ruchy, następnie ugniataj palcami okolicę sutków. Delikatnymi ruchami zacznij masować jego brzuch i wzgórek łonowy. Gdy poczujesz, że jest już silnie podniecony, skup się na najbardziej erogennej części jego ciała.

Prawidłowo wykonany masaż erotyczny pozwala pozbyć się napięcia, zmęczenia i sprawia, że codzienne sprawy stają się odległe. Eliminuje zatem każdy czynnik, przeszkadzający w upojnych chwilach. dodatkowo świetnie pobudza krążenie, a co za tym idzie – zwiększa wrażliwość ciała na pieszczoty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj