Nawet najgorętsze uczucie po pewnym czasie może osłabnąć. To oczywiście w żadnym wypadku nie oznacza końca związku, ale nie da się ukryć, że pewne jego aspekty zaczynają bardzo się zmieniać. Zmiany szczególnie widoczne są z całą pewnością w sferze łóżkowej, gdzie po początkowych uniesieniach temperatura zwykle mocno spada. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na to, by poradzić sobie ze spadkiem namiętności jest na pewno wprowadzenie do sypialni gadżetów erotycznych. Wybór jest ogromny – każda para znajdzie więc opcje dla siebie. My przedstawiamy kilka najbardziej uniwersalnych.

  1. Absolutna klasyka – wibrator
  2. Coś dla niej i dla niego – nakładka na penisa
  3. Odrobina pikanterii – kajdanki erotyczne
  4. Ćwiczenia i miłosna zabawa – kulki waginalne
  5. Zaangażuj wszystkie zmysły – jadalna bielizna

Absolutna klasyka – wibrator

Wibrator to z całą pewnością najbardziej klasyczny gadżet erotyczny w historii. Choć został stworzony przede wszystkim z myślą o samotnych kobietach, nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by sięgnęły po niego również pary. Tym bardziej, że na rynku znajdziecie szeroki wybór tych gadżetów, wśród których są również takie, które zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o dawaniu rozkoszy obydwóm partnerom. Poszczególne modele różnią się między sobą nie tylko kształtem i wielkością, ale też strukturą powierzchni, kolorem oraz liczbą i rodzajami trybów.

Gadżety erotyczne dla niej i dla niego – nakładka na penisa

Nakładka do penisa może znaleźć co najmniej dwa zastosowania. Pierwsze to użycie w charakterze pierścienia erekcyjnego, który pozwoli wam dłużej przeżywać rozkosz i nie martwić się stresującymi, zewnętrznymi czynnikami. Druga to funkcja stymulująca obu partnerów – często są one projektowane w ten sposób, by zapewnić również stymulację łechtaczki. Nie bez znaczenia jest też fakt, że nakładki na penisa dostępne są w niskich cenach i mają małe rozmiary – należą więc do najbardziej dyskretnych gadżetów erotycznych.

Odrobina pikanterii – kajdanki erotyczne

Różne, nawet najbardziej oryginalne i odważne scenariusze zabaw możecie zaś zrealizować dzięki takim gadżetom erotycznym jak kajdanki erotyczne, opaski na oczy czy różnego rodzaju kostiumy. Zakupienie któregoś z nich może okazać się nie tylko doskonałym sposobem na odkrycie nowych łóżkowych doznań, ale też wstępem do ciekawej przygody z nieco innym podejściem do spraw seksu. Tym bardziej, że ich wybór jest naprawdę ogromny – bez względu na to, jakie są wasze oczekiwania, na pewno kupicie coś dla siebie.

Ćwiczenia i miłosna zabawa – kulki waginalne

Na zakup kulek waginalnych (znanych też jako kulki gejszy) warto zdecydować się z co najmniej dwóch powodów. Pierwszy to względy zdrowotne. Jak pokazują badania, kulki waginalne to świetny sposób na ćwiczenie mięśni kegla. Co ważne, można to zrobić w sposób całkowicie dyskretny – na przykład podczas spaceru. Drugi powód to możliwość podniesienia temperatury łóżkowych uniesień. Wachlarz możliwości ich użycia jest naprawdę szeroki. To oczywiście pozostawiamy już waszej fantazji.

Gadżety erotyczne angażujące wszystkie zmysły – jadalna bielizna

Na koniec zostawiliśmy coś, co pozwoli wam spojrzeć na chwile spędzone w łóżku (i oczywiście nie tylko) z zupełnie innej perspektywy. Chodzi o jadalną bieliznę. Wykonana jest z cukrowych cukierków, które nanizane na sznureczki tworzą majtki lub biustonosze.

Czytaj również: Zabawy erotyczne – ciekawy pomysły na zabawy łóżkowe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj