fot. shutterstock.com

Sztuczne członki zostały stworzone, by nieść intensywne doznania seksualne. Ich realistyczny wygląd znacznie pomaga wyobraźni, dzięki czemu można się poczuć tak, jakby dotykało się prawdziwego męskiego penisa. Wiele z nich charakteryzuje się nie tylko naturalnym kształtem, ale także kolorem. Sztuczne penisy zostały zaprojektowane z największą dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Czy mogą one zastąpić prawdziwy seks?

Największa zaleta sztucznych penisów to realizm

Sztuczne penisy wzorowane są wyglądem realnego penisa. Większość modeli znajdujących na https://veneria.pl/ jest wręcz wiernymi replikami prawdziwych członków. Ich materiał jest elastyczny i miękki, przy czym sztuczne członki są twarde i sprężyste, zupełnie jak prawdziwe. Przy tworzeniu sztucznego penisa, uwagę zwraca się także na wszelkie anatomiczne szczegóły męskiego przyrodzenia- od żołędzia po jądra i układ żył na całej długości. Znacznie wpływa to na pobudzenie wyobraźni, co zapewnia niesamowicie realne doznania, które łudząco przypominają penetrację prawdziwym członkiem. 

Z nimi możesz dowolnie eksperymentować

Niektóre sztuczne penisy zostały wyposażone w specjalną, mocną przyssawkę, którą można przymocować do wybranej, dowolnej płaskiej powierzchni- co to da? Daje to możliwość eksperymentowania z różnymi pozycjami. Dzięki temu znajdziesz najlepszy kąt, który zapewni Ci jeszcze większą przyjemność i pomoże odnaleźć punkt G. Niektóre sztuczne penisy mogą Ci służyć także do zabaw w wodzie- pod prysznicem lub w wannie. A kto nie fantazjował o namiętnym seksie podczas przyjemnej kąpieli? Wiele sztucznych członków nadaje się do stymulacji analnej i polecane są przede wszystkim zaawansowanym użytkownikom. Sztuczne penisy, inaczej dilda, to zabawki, które nie posiadają wibracji- tym znacznie różnią się od wibratorów. Sprawia to, że sama decydujesz o intensywności i szybkości. Prawdziwy męski członek podczas seksu także nie wibruje, dlatego sztuczne penisy niemalże w pełni oddają charakter prawdziwego intymnego zbliżenia. 

Czym mogą się od siebie różnić?

Sztuczne penisy dostępne pod linkiem: https://veneria.pl/29-sztuczne-penisy-i-dilda, różnią się od siebie pod wieloma względami, między innymi kolorem, rozmiarem i grubością. Możesz wybierać dla siebie także podwójnego sztucznego penisa, który z dwóch stron przypomina męskiego członka- możesz używać go jednocześnie z partnerem lub partnerką, bądź zapewnić sobie podwójną penetrację.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj