W sztuce jaką jest satysfakcjonujące uprawianie miłości istnieje wiele pozycji seksualnych, które warto wypróbować, aby uczynić swoje życie intymne bardziej interesującym. Jedną z nich jest tak zwany seks hiszpański. Na czym polega, czy warto się na niego zdecydować i jak to zrobić? Oto kilka wskazówek!

Co to jest seks hiszpański?

Miłość po hiszpańsku to pozycja, w której mężczyzna lokuje swój członek między piersiami kobiety. Aby była satysfakcjonująca, odległość między piersiami musi być jak najmniejsza. Jednak kobiety zazwyczaj nie posiadają piersi osadzonych blisko siebie. Bez biustonosza, przerwa między nimi jest zazwyczaj spora. Właśnie dlatego, aby uprawiać hiszpański seks kobieta lub jej partner muszą „ścisnąć” piersi, aby je do siebie zbliżyć. Dzięki temu mężczyzna będzie mógł odczuwać doznania przypominające penetrację. Stosunek ten jest jednak mniej przyjemny dla kobiety. Tutaj największą przyjemność odczuwa partner. Jednak niektóre panie przyznają, że pozycja ta również ich podnieca.

Jak wygląda seks po hiszpańsku?

Jak już wspomnieliśmy – seks po hiszpańsku polega na umiejscowieniu penisa między piersiami kobiety. Pozycję tę najlepiej wykonywać, kiedy kobieta klęczy. Mężczyzna może stać lub siedzieć na brzegu łóżka czy krzesła. Oczywiście zarówno penis, jak i biust kobiety muszą być do siebie odpowiednio dostosowane, aby satysfakcja była warta zachodu. Dobrze jeśli partnerka ma bardziej obfity biust, ale panie z małymi piersiami również mogą sobie poradzić z tą pozycją, odpowiednio ściskając biust. Aby zwiększyć doznania partnera, warto połączyć seks hiszpański z seksem oralnym. Możesz spróbować w trakcie poruszania się penisa, pieścić jego czubek ustami.

Czy kobiety mogą odczuwać przyjemność w trakcie tej pozycji? Tak! Mężczyzna podczas miłości hiszpańskiej, może spróbować pieścić sutki partnerki dłońmi lub delikatnie muskać je kolanami. To znacznie uatrakcyjni tę pozycję dla kobiety i sprawi, że ona również będzie chciała ją chętnie wykonywać. Stanowczo warto wypróbować! Ponadto dobrze jest też wyposażyć się w lubrykant, który ułatwi poruszanie się penisa między piersiami. Unikniecie w ten sposób podrażnień skóry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj