Długość penisa to ważne kryterium dla każdego mężczyzny. Liczy się tak jak dla kobiet ładny biust czy zgrabna pupa. Nic dziwnego, że tak wielu panów ma wręcz obsesję dla punkcie jego wielkości. Każdy facet chce w końcu zadowolić swoją partnerkę w należyty sposób i przy okazji czuć się bardziej męsko. Chcesz wiedzieć więcej na temat przeciętnej długości penisa i jak go prawidłowo mierzyć? Mamy kilka porad!

Jak jest średnia długość penisa?

Od lata prowadzone są badania na temat średniej długości penisa. Różnią się one ode siebie, gdyż trudno jest ustalić jedną spójną wersję. Długość penisa zależy od genetyki uwarunkowanej niekiedy pochodzeniem. Badacze zauważyli, że rozmiar ten różni w zależności od kraju. Do niedawna uznawano, że średnia długość to około 16 centymetrów we wzwodzie. Jednak obecnie to się zmieniło. W 2015 roku brytyjscy naukowcy na podstawie badań empirycznych uznali, że średni rozmiar penisa w stanie erekcji wynosi około 12 centymetrów, a za posiadaczy największego przyrodzenia uznaje się panów pochodzących z Niemiec. Jak to wygląda w Polsce? Otóż według badań nasi polscy mężczyźni mogą pochwalić się średnim wynikiem około 14 centymetrów.

Jak zmierzyć penisa?

Prawidłowy rozmiar penisa bardzo łatwo zaburzyć, gdyż jego długość może zależeć od różnych czynników. Jeśli chcesz zmierzyć swojego penisa, to warto wziąć pod uwagę kilka czynników. Sprawdź przede wszystkim temperaturę w pokoju, określ poziom podniecenia oraz pozycję, w jakiej się znajdujesz. Najlepiej jednak mierzyć penisa w ciepłym pomieszczeniu i w stanie pełnej erekcji. Długość mierzymy pod od postawy prącia do czubka (główki).

Czy rozmiar penisa ma znaczenie?

Wielu panów zadaje sobie pytanie, czy długość penisa ma znaczenie. Otóż wszystko zależy, jak na to spojrzeć. Jeśli jest to twój kompleks, to może mieć to znaczenie dla twojej samooceny. Jednak, jeżeli chodzi o zaspokojenie seksualne swojej partnerki, to zazwyczaj wielkość nie odgrywa znaczącej roli. Ważne są przede wszystkim umiejętności i poznanie potrzeb seksualnych partnerki. Jeśli wiesz, co robisz, to będzie ona zaspokojona bez względu na twój rozmiar!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj