Sex pod prysznicem
fot. elements.envato.com

Seks pod prysznicem może być niezwykle ekscytującym urozmaiceniem dla par, które zazwyczaj cieszą się wspólnymi chwilami wyłącznie w sypialni. Wbrew pozorom, nie jest to zbyt duże wyzwanie, wystarczy tylko wykazać się odrobiną kreatywności w kwestii doboru pozycji. Gdy spróbujecie, szybko przekonacie się, że seks w strumieniach ciepłej wody dostarczy wam wielu niezapomnianych wrażeń.

Seks pod prysznicem – co decyduje o sile wrażeń?

Po ciężkim dniu nic nie relaksuje tak bardzo, jak gorący prysznic. Nic dziwnego, ciepła woda natryskiwana na ciało pod wysokim ciśnieniem pobudza krążenie, pomaga pozbyć się napięcia mięśniowego i uwrażliwia ciało na bodźce. Wszystko to sprawia, że z kabiny prysznicowej wychodzimy odprężeni i w świetnym nastroju. Idąc dalej tym tropem, warto zadać sobie pytanie – czy można wyobrazić sobie lepsze okoliczności do uprawiania seksu?

Już sam widok ciała partnerki lub partnera, po którym ściekają strugi wody i które tonie w fantastycznie pachnącej pianie jest niezwykle pobudzającym doświadczeniem. Gdy wasze ciała złączą się ze sobą w miłosnym uścisku, najprawdopodobniej nie powstrzymacie się przed pójściem na całość. Zmysłowa atmosfera plus wspomniana wcześniej zwiększona wrażliwość skóry po prostu musi doprowadzić do seksu.

Seks pod prysznicem – jak kochać się w strugach wody?

Kabiny prysznicowe zwykle nie zapewniają zbyt dużej przestrzeni, nie znaczy to jednak, że stanowi to istotną przeszkodę w miłosnych igraszkach. Niezwykle podniecająca okaże się już sama gra wstępna. Zacznijcie powoli, od zmysłowego mydlenia ciała swojej drugiej połówki. Będzie to niezwykle pobudzające doświadczenie, nie tylko dla strony biernej, ale i czynnej.

Wiele silnych doznań dostarczy też płynący z prysznica strumień ciepłej wody, skierowany na strefy erogenne – sutki, waginę lub na członek. Trzeba jednak pamiętać, że woda, która przez długi czas płynie na kobiece miejsca intymne, wypłucze naturalny śluz. Warto zatem mieć pod ręką tubkę lubrykantu, z pewnością się przyda.

Seks oralny pod prysznicem? Świetny pomysł! Spływająca po ciele woda i intensywny zapach płynu pod prysznic to gwarancja jeszcze silniejszych doznań.

Jak kochać się pod prysznicem? Opcji jest wiele. Doskonale sprawdzi się pozycja, w której kobieta staje w lekkim rozkroku i opiera się rękoma o ścianę kabiny. Taki układ nie wymaga dużej przestrzeni i zapewnia bardzo głęboką penetrację. Jeżeli w trakcie zbliżenia lubicie spoglądać sobie w oczy, koniecznie wypróbujcie układ, w którym ona opiera się plecami o ścianę kabiny i podnosi jedną nogę, w taki sposób, żeby kolano było maksymalnie zbliżone do klatki piersiowej. On ujmuje jej nogę w zgięciu, drugą ręką obejmuje w talii i rozpoczyna penetrację. Krzepki mężczyzna może też chwycić obie nogi, przyjmując na ramiona cały ciężar swojej partnerki. Warto jednak pamiętać, że ten układ wymaga nie tylko siły, ale i sporej sprawności.

Seks pod prysznicem może okazać się jednym z najbardziej ekscytujących doświadczeń w waszym intymnym pożyciu. Nie ograniczajcie się wyłącznie do sypialni. Pamiętajcie, że niezapomnianą przygodę można przeżyć nie przekraczając progu własnego domu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj