Gry erotyczne
fot. elements.envato.com

Gry erotyczne doskonale sprawdzają się w roli środków przełamujących monotonię życia seksualnego. Pikantny scenariusz zabaw dla dorosłych to właściwie gotowy przepis na przepełnioną doznaniami grę wstępną, stanowiącą preludium do niezwykle ekscytującej nocy. Co więcej, gra erotyczna pozwala wyrazić nasze potrzeby i pragnienia, zwłaszcza te, o których wstydziliśmy się powiedzieć naszej drugiej połówce w trakcie rozmowy. Szukasz ciekawej propozycji, która pozwoli wam wzbogacić wasze życie intymne? Poniżej prezentujemy listę 10 najlepszych pomysłów.

Gry erotyczne – czy warto?

Problem łóżkowej rutyny dotyczy wielu par. Seksualna monotonia sprawia, że z czasem pożycie intymne przestaje być satysfakcjonujące w takim stopniu, w jakim było na początku znajomości. Seks o stałej porze i zawsze w tym samym miejscu, powtarzalny scenariusz gry wstępnej, stały repertuar pozycji – to najkrótsza droga do łóżkowej rutyny, na końcu której znajdziemy całkowity brak satysfakcji z pożycia. Nie można bowiem zapominać, że seks ma zaspokajać nie tylko potrzeby fizyczne, ale i emocjonalne. Warto zatem zadbać o to, żeby nocne przygody zaczęły znów zaskakiwać. Metod na przełamanie seksualnej monotonii jest wiele, a do najskuteczniejszych należą gry erotyczne.

Najlepsze propozycje

Wydawcy gier planszowych i karcianych oferują wiele tytułów z dedykacją dla osób dorosłych. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, żeby samemu stworzyć niezwykle podniecający scenariusz seks-zabawy.

Rozbierany poker

Zaczynamy od absolutnej klasyki. Zasad rozbieranego pokera nie trzeba nikomu tłumaczyć. Warto trzymać się zasady, według której przed rozpoczęciem gry należy założyć na siebie możliwie najwięcej części garderoby. To zdecydowanie podkręci rywalizację.

Butelka

Ten rodzaj odważnej zabawy dla nastolatków można łatwo przekształcić w pikantną, przepełnioną erotyzmem grę dla dorosłych. Wszystko, co trzeba zrobić, to dodać do pocałunków znacznie odważniejsze czynności. Najpierw przygotujcie szklaną butelkę i kawałek tektury, z którego wytniecie koło. Teraz podzielcie je na równe części (liczba jest dowolna, ale musi być parzysta). Połowę pól ona zapisuje swoimi fantazjami, druga połowa jest dla niego. Teraz wystarczy tylko zakręcić butelką i spełnić wylosowaną fantazję. Proste, a jakie przyjemne!

Rzut kostką do gry

Pikantna wersja kolejnej dobrze znanej zabawy. Możecie użyć erotycznych kości dostępnych w sex shopach, jednak jeszcze lepiej sprawdzą się zwykłe. Do każdej liczny musicie tylko przypisać określoną fantazję. Parzyste są dla niej, nieparzyste – dla niego.

Gra w ciepło-zimno

Jak wygląda scenariusz popularnej gry w wersji dla dorosłych? To proste – najpierw rzucacie monetą. To pozwoli wam ustalić, która ze stron udziela wskazówek, a która szuka. Osoba poszukująca zawiązuje oczy i zaczyna pieścić brzuch swojej drugiej połówki, a ta podpowiada mu, czy jest blisko celu, który sobie obrała.

Słodki szlak rozkoszy

Także do tej gry będzie potrzebna przepaska na oczy. Gra polega na wytyczeniu szlaku na ciele, który ma doprowadzić do określonego punktu. Może do tego posłużyć płynny miód lub bita śmietana. Punktem startowym są usta. Stąd partner będzie podążać słodkim szlakiem, aż dotrze do wyznaczonego miejsca.

Odgrywanie ról

Zasady tej gry są chyba jasne dla wszystkich. Po prostu, ustalacie scenariusz igraszek i trzymacie się go od początku do końca. Opcji jest nieskończenie wiele. Sługa i pani, pan i niewolnica, pielęgniarka i pacjent – to tylko kilka przykładów.

Pierwsza randka

To także zabawa w odgrywanie ról, ale o nieco innym przebiegu. W tej grze udajecie nieznajomych, którzy umawiają się na pierwszą randkę. Niech wasze spotkanie przebiega dokładnie tak, jakbyście za wszelką cenę starali się zaciągnąć swoją partnerkę lub partnera do łóżka.

Erotyczna loteria

Do tej gry potrzebne wam będą dwa zestawy karteczek i dwa pojemniki. Do pierwszego wrzucacie kartki z opisami pieszczot, a do drugiego – z nazwami części ciała. On losuje z pierwszego pojemnika, ona – z drugiego. Teraz musicie tylko postąpić zgodnie z wylosowanymi wskazówkami i obdarzać się wzajemnymi pieszczotami.

Erotyczna ruletka

Lubicie grę w wirtualną ruletkę? To świetnie, bo łatwo można dostosować ją do potrzeb gry wstępnej. Jeżeli kulka zatrzyma się na czerwonym polu, on spełnia każdą jej zachciankę, jeżeli na czarnym – odwrotnie. Pole zielone jest neutralne, a jego wylosowanie oznacza przerwę na namiętny pocałunek.

Zabawa w ciemno

Nasza ostatnia propozycja wymaga przygotowania kilku kompletów bielizny. Ważne – nie mogą być to zestawy, których partner jeszcze nie widział. Przed rozpoczęciem gry musi dokładnie poznać każdy z nich. Na czym polega zabawa? Ona zawiązuje mu oczy, po czym zakłada na siebie pierwszy komplet. On dotyka jej ciała i na podstawie kroju i faktury materiału musi stwierdzić, z którym zestawem ma do czynienia. Jeżeli zgadnie, ona spełnia jego zachciankę, a jeżeli udzieli błędnej odpowiedzi – odwrotnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj