Ulubione pozycje seksualne mężczyzn
fot. elements.envato.com

Ulubione pozycje seksualne mężczyzn często różnią się od tych, które preferują kobiety. W dużej mierze wynika to z ich natury i z nieco odmiennych potrzeb niż te, które przedstawiają panie. Jakie miłosne układy preferują mężczyźni? Przedstawiamy listę najczęściej wybieranych pozycji seksualnych.

Ulubione pozycje seksualne mężczyzn – skąd biorą się ich preferencje?

Męskie preferencje w kwestii ulubionych pozycji seksualnych wynikają z faktu, że każdy facet jest wzrokowcem. Podczas gdy dla kobiety niezwykle istotna jest bliskość i możliwość spoglądania w oczy swojego kochanka (zapewnia to choćby pozycja misjonarska), to panowie w trakcie zbliżenia wprost uwielbiają podziwiać kobiece wdzięki.

Kolejna rzecz, męska natura każe im być zdobywcami, a ci mają charakter dominujący. Z tego względu, wielu panów preferuje takie układy, które dają im stuprocentową kontrolę nad przebiegiem zbliżenia. W męskim repertuarze ulubionych pozycji seksualnych pojawiają się też takie, które pozwalają im… poleniuchować w trakcie seksu! Zaskakujące? Niekoniecznie. Warto mieć na uwadze fakt, że podczas stosunku mężczyzna jest zwykle bardziej aktywną stroną, naturalne jest więc, że od czasu do czasu pragnie złapać oddech.

Ulubione pozycje seksualne mężczyzn – lista

Wiemy już, jakie czynniki determinują wybór konkretnej pozycji. Przyjrzyjmy się teraz układom, po które panowie sięgają najczęściej.

Na pieska

W tym układzie kobieta klęka, pochylając ciało do przodu i wypychając biodra do tyłu. Dlaczego jest tak bardzo popularna? To proste – umożliwia bardzo głęboką penetrację i daje mężczyźnie pełną kontrolę nad stosunkiem. O jej popularności decyduje jeszcze jeden czynnik – panowie uwielbiają podziwiać wypiętą pupę swojej partnerki i seksowne wcięcie w jej talii.

Na kowbojkę

W tej pozycji mężczyzna kładzie się na plecach, a kobieta siada na nim okrakiem. Z męskiego punktu widzenia to niezwykle atrakcyjny układ, pozwala bowiem podziwiać i pieścić piersi partnerki, stymulować łechtaczkę i obserwować malującą się na jej twarzy rozkosz. Jako że większą aktywnością wykazuje się tu kobieta, pozycja na kowbojkę pozwala mężczyźnie na chwilę wytchnienia.

Na odwróconą kowbojkę

To ten sam układ, z tą różnicą, że kobieta zwraca się w kierunku mężczyzny nie twarzą, a plecami. W tej pozycji mężczyzna może podziwiać rytmicznie poruszające się pośladki swojej partnerki, co samo w sobie jest niezwykle podniecające, i pieścić je dłońmi.

Kolumna

W tej pozycji kobieta staje w lekkim rozkroku i opiera się o ścianę, stół lub krzesło. O atrakcyjności tego układu decyduje przede wszystkim fakt, że dla mężczyzn jest jednym z najbardziej dominujących – daje wrażenie, że partnerka całkowicie poddaje się ich woli. Umożliwia też niezwykle głęboką penetrację.

Rozkwitający lotos

W tej pozycji kobieta kładzie się na plecach i przyciąga nogi do ciała, w taki sposób, żeby jej kolana dotykały klatki piersiowej. To kolejny układ, który daje wrażenie „pełnego poddaństwa” ze strony kobiety. Jest też niezwykle pobudzający wzrokowo, zwłaszcza przed rozpoczęciem penetracji. W tej pozycji członek wchodzi głęboko w pochwę, więc doznania są fantastyczne. Dodatkowo mężczyzna może podziwiać rytmicznie falujące piersi swojej partnerki.

Misjonarska

Tę pozycję lubią nie tylko panie, ale i panowie. Jest dla nich najbardziej naturalna i pozwala podziwiać rozkosz malującą się na twarzy partnerki w trakcie orgazmu.

To tylko kilka przykładów z długiej listy. Warto pamiętać, że pozycji seksualnych jest nieskończenie wiele, a wypróbowanie choćby części z nich w swojej sypialni z pewnością okaże się niezwykle ekscytującym przeżyciem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj