Sexting, czyli wiadomości tekstowe o zabarwieniu typowo erotycznym, to popularny sposób na podtrzymanie intymności wśród par żyjących na odległość. Z tej formy komunikacji coraz częściej korzystają też osoby chcące wprowadzić nieco pikanterii do swojego związku. Umiejętnie skomponowana wiadomość może bowiem rozpalić zmysły adresata i sprawić, że jeszcze przed spotkaniem nabierze ochotę na coś więcej. Jak wysyłać erotyczne SMS-y, żeby gra wstępna mogła rozpocząć się przed przekroczeniem progu sypialni?

Co to takiego?

Rozwój technologii sprawił, że rozmowy telefoniczne przestały być już wiodącą formą komunikacji. Obecnie wiele osób preferuje kontakt poprzez krótkie wiadomości tekstowe, wysyłane w formie SMS-ów lub za pośrednictwem internetowych komunikatorów. To zrozumiałe, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że trudno o bardziej dyskretną formę zdalnego kontaktu – treść wiadomości jest przecież przeznaczona wyłącznie dla oczu adresata. Sprawia to, że można zawrzeć w niej dosłownie wszystko, nawet typowo erotyczny przekaz.

Określenie „sexting” to nic innego, jak zlepek dwóch angielskich słów – „sex” oraz „texting”. Odnosi się ono do wymiany pikantnych wiadomości, jednak nie można ograniczać tego zjawiska wyłącznie do formy korespondencji tekstowej, tym bardziej, że współczesne środki komunikacji pozwalają na więcej – do każdej wiadomości można dołączyć zdjęcia, nagrania wideo lub głosowe.

Co sexting wprowadza do związku?

Może się wydawać, że rozmowa telefoniczna stwarza większe pole do popisu w kwestii podniesienia temperatury w związku. Przecież głos sam w sobie może być niezwykle skutecznym narzędziem uwodzenia. Warto jednak wziąć pod uwagę, że gdy przychodzi do „świntuszenia” przez telefon, wiele osób dopada uczucie skrępowania i w rezultacie, rozmowa mająca rozbudzić zmysły bardziej prowokuje do śmiechu.

Erotyczne wiadomości możemy pisać niespiesznie, dokładnie ważąc każde słowo. W rezultacie znika gdzieś uczucie wstydu i w kilku słowach możemy przekazać dokładnie to, co chcemy. Stwarza to niezwykle szerokie możliwości w kwestii wyrażania własnych pragnień i ubierania w słowa fantazji erotycznych. Pewne kwestie łatwiej przecież opisać, niż o nich mówić. Dotyczy to przede wszystkim osób nieśmiałych, ale nie tylko.

Idąc dalej tym tropem, umiejętne korzystanie z sextingu pozwala wprowadzić powiew świeżości do intymnych relacji dwojga osób. Jeżeli w waszej sypialni pojawia się monotonia – kochacie się w ten sam sposób, o stałej porze i zawsze w tym samym miejscu – koniecznie spróbujcie wymiany niegrzecznych wiadomości. W ten sposób rozpoczniecie grę wstępną jeszcze zanim zdążycie się spotkać, a gdy już do tego dojdzie, nie będziecie mogli się od siebie oderwać.

Zobacz także: Wszystko, co musisz wiedzieć o masażu erotycznym

Jak uprawiać sexting?

Cel uprawiania sextingu jest oczywisty – chodzi o rozbudzenie pożądania u drugiej osoby. Warto jednak pamiętać, że nieumiejętnie pisane wiadomości mogą przynieść odwrotny skutek. Zatem, jak rozpalić swoją drugą połówkę przy pomocy SMS-ów?

Po pierwsze, trzeba pamiętać, że sexting nie jest odpowiednim narzędziem dla par, które dopiero zaczynają randkować. Po drugie, wiadomości powinny być treściwe i krótkie. Po trzecie, należy szanować granice drugiej osoby – nie każdy przecież toleruje wulgaryzmy, nawet te pikantne. Po czwarte, sexting nie polega wyłącznie na prawieniu komplementów. Drobne przekomarzanie się jest w tym przypadku jak najbardziej wskazane. Po piąte, rozpalaj zmysły stopniowo – jeżeli do treści dołączasz zdjęcia, nie odkrywaj wszystkich kart już w pierwszej wiadomości. Powoli budowane napięcie przyniesie lepszy skutek. I wreszcie po szóste, upewnij się, że pikantne wiadomości wysyłasz w momencie, w którym może odczytać je wyłącznie ich adresat.

Sexting – warto?

Wiele osób uważa, że sexting jest domeną młodzieży, która w ten sposób nieśmiało wkracza do świata intymności. Nic bardziej mylnego. Pikantne wiadomości mogą znacząco ożywić relacje wszystkich osób, także tych w średnim wieku. Intymność nie cierpią monotonii, a sexting może okazać się ciekawym urozmaiceniem, które sprawi, że zaczniecie odkrywać się na nowo.

Poznaj także najciekawsze zabawy erotyczne >>

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj