Kulki Kegla to produkt przeznaczony dla kobiet, którym zależy na zdrowiu w obszarze intymnym. Warto je stosować, ponieważ uelastyczniają mięśnie Kegla, a dzięki temu ułatwiają poród, przyspieszają czas rekonwalescencji po ciąży i porodzie, a także przyczyniają się do zwiększenia odczuwania przyjemności w trakcie stosunków seksualnych.

Jak aplikować kulki Kegla?

Kupując kulki Kegla warto przede wszystkim zdecydować się na wybór produktu sprawdzonego oraz dobrego jakościowo, a taki posiada w swojej ofercie sklep Plumbum.com.pl. Dzięki zakupom w tym sklepie ćwiczenia dna miednicy będą należały do prostych i przyjemnych. Kulki Kegla oferowane w tym sklepie są dobrane w taki sposób, aby odpowiednio dopasowywały się do pochwy każdej kobiety. Zakładanie kulek nie należy do zbyt skomplikowanych czynności.

Podczas aplikacji należy przyjąć wygodną pozycje. Przed skorzystaniem z kulek Kegla warto nawilżyć je wodą. Następnie należy włożyć je w całości głęboko do pochwy. Wyjęcie kulek również nie jest trudne. Należy jedynie rozluźnić mięśnie i delikatnie pociągnąć za wystający sznurek. Kulki Kegla nie powinny być aplikowane, kiedy kobieta posiada urazy w obrębię pochwy, stan zapalny układu moczowego lub jest w trakcie leczenia środkami dopochwowymi. Przeciwwskazaniem do stosowanie tego rodzaju urządzeń jest również ciąża oraz przebyte w ostatnim czasie zabiegi w obrębie pochwy.

Kulki Kegla, w jaki sposób z nich korzystać?

W opakowaniu kulek sprzedawanych przez firmę Plumbum.com.pl możemy znaleźć dwie wielkości kulek: mniejsze o wadze 85 g i większe o wadze 55 g. Jeżeli kobieta dopiero zaczyna przygodę z tego rodzaju sprzętem to na początek powinna wybrać te większe, lżejsze kulki Kegla. Początkowo na ćwiczenia należy przeznaczyć kilka minut dziennie, a następnie stopniowo można wydłużać czas ich noszenia.

Zobacz także: Plastyka pochwy

Gdy mięśnie dna miednicy zostaną już na tyle wzmocnione, a większe kulki bez problemu będą w stanie utrzymać się w pochwie, wówczas można zamienić je na te cięższe i mniejsze. W ćwiczeniach z wykorzystaniem kulek bardzo ważna jest regularność, dlatego powinno używać się ich codziennie. Można je nosić bez problemu podczas wykonywania codziennych obowiązków. Kiedy kobieta jest w ruchu kulki najlepiej spełniają swoją funkcję. Podczas ćwiczeń z użyciem kulek warto jednak zachowywać umiar, aby nie przetrenować zbytnio mięśni dna miednicy. Jeżeli po dłuższym używaniu pojawi się ból w dolnej części brzucha może oznaczać to, ze mięsnie są zmęczone i na jakiś czas należy wówczas zaprzestać ćwiczeń. Nie jest to jednak bardzo długi okres, bo już po upływie dwóch dni można wrócić do ćwiczeń.

Warto również pamiętać, aby zadbać o odpowiednią konserwacje kulek. Kulki Kegla mogą być stosowane wyłącznie przez jedna osobę, dlatego nigdy nie należy ich nikomu udostępniać. Po każdym zastosowaniu trzeba je dokładnie umyć najlepiej w ciepłej wodzie z dodatkiem płynu do higieny intymnej, a następnie delikatnie osuszyć przy użyciu papierowego ręcznika. Dzięki temu zyskuje się pewność, że stosowanie ich jest higieniczne i bezpieczne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj