Kontakty damsko męskie i męsko damskie to bardzo delikatny temat. Zwłaszcza, jeśli jedna strona wykazuje zainteresowanie, a druga nie. Na szczęście są niezawodne sposoby jak poderwać chłopaka, o których przeczytasz w tym poradniku!

Wciąż czekasz na księcia z bajki? Pewnie Cię to nie pocieszy, ale on nie istnieje. Taka wielka miłość z tym jedynym wybraniem serca zdarza się tylko w filmach. Mężczyzna idealny nie istnieje. Możemy go sobie wyobrażać i nadawać mu wspaniałe, niepowtarzalne cechy, ale to nadal nie rozwiązuje naszego problemu. Musisz zatem wyjść z założenia, że mężczyzna nie musi być idealny, bo przecież każdy ma jakieś wady (nawet Ty). Należy więc troszkę zminimalizować wygórowane wymagania i zejść na ziemię. Pogodziłaś się już z tym faktem? To jedziemy dalej.

Faceci uwielbiają, gdy dziewczyny mają swoje zainteresowania. Masz takie? Świetnie. Nie? To jeszcze lepiej. Zapisz się na kurs tańca towarzyskiego, kurs angielskiego, tenisa, naukę pływania czy gry na jakimś instrumencie. Istnieje wtedy bardzo duża szansa, że poznasz kogoś interesującego i będziecie dzielić wspólną pasję.

Jeżeli masz już ‘upatrzonego’ chłopaka dowiedz się jak najwięcej o jego pasji. Być może okaże się, że on gra na gitarze a Ty pięknie śpiewasz – temat do ciekawej rozmowy gotowy! Poza tym, jak będziesz miała dużą wiedzę na temat jego pasji na pewno pozytywnie go zaskoczysz!

Widujesz go czasami? Super! Zastanawiasz się jak poderwać tego chłopaka? Abyś została zauważona przez niego pamiętaj o szczerym, pięknym uśmiechu. Uśmiech przyciąga – działa jak magnes! I nie tylko na mężczyzn, ale na wszystkich w około.  Dzięki temu ludzie będą Cię postrzegali jako pozytywnego człowieka, a on nie przejdzie obojętnie obok takiej optymistki z miłym usposobieniem. Nie przesadzaj z tym jednak – sprawiaj wrażenie osoby pozytywnie nastawionej do świata a szybko zobaczysz pierwsze efekty.

Jeżeli on już Cię zauważył staraj się nawiązać z nim kontakt wzrokowy. Jest to bardzo ważne, bo wtedy sprawiasz wrażenie osoby otwartej i szczerej, a tak przecież jest, prawda? Pamiętaj, że z oczu można wyczytać, jaką osobą jesteś – są one zwierciadłem duszy. Zwłaszcza gdy go słuchasz pamiętaj o tym, aby patrzeć mu w oczy.

Kolejnym krokiem do wzbudzenia jego zainteresowania jest stworzenie bliskości, czyli (przypadkowy) dotyk. Słuchaj uważnie tego, co on mówi. Aby dodać otuchy poklep go po ramieniu lub subtelnie dotknij swoją ręką jego rękę. Pamiętaj, że ma to być delikatne i wyglądać naturalnie.

Na koniec musisz pamiętać, że jesteś wartościową osobą. Miej wysokie poczucie własnej wartości i nie bądź szarą myszką. Jeżeli widzisz, że sprawy przyjmują nieoczekiwany zwrot weź sprawy w swoje ręce i nie czekaj, aż on zrobi pierwszy krok. Zagaduj go, bądź przy tym kobieca. Zaproponuj spacer lub kino. Jeżeli wszystkie wskazówki do Ciebie dotarły to jestem pewna, że Twoje plany zakończą się sukcesem. Powodzenia!

Zobacz także: Jak nabrać pewności siebie?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj