Każda okrągła rocznica urodzin jest szczególnie ważnym wydarzeniem. Nic więc dziwnego, że czasem trudno jest nam samodzielnie ubrać w słowa to, co chcemy przekazać solenizantowi, zwłaszcza kiedy kończy on 70 lat. Wówczas pomóc nam mogą gotowe życzenia na 70, które zebraliśmy poniżej. W sytuacji, gdy nie mamy z taką osobą zbyt częstych kontaktów, najlepiej jest postawić na bardziej tradycyjne i poważniejsze kompozycje. Ale jeśli jest to najbliższy nam członek rodziny lub przyjaciel, możemy śmiało wybrać wzruszające życzenia z okazji 70. urodzin lub te humorystyczne, które wywołają szeroki uśmiech na twarzy solenizanta.

Poważne życzenia urodzinowe na 70 lat

Nie każdy mężczyzna doceni żartobliwe życzenia z okazji okrągłej rocznicy swoich urodzin. Dlatego jeśli nie mamy pewności, że solenizant wyróżnia się dużym poczuciem humoru zdecydujmy się raczej na poważne życzenia, które sprawdzą się w każdej sytuacji. Poniżej przedstawiamy ich najlepsze przykłady, które spełnią oczekiwania każdego mężczyzny obchodzącego swoje 70. urodziny.

Kochany dziadku, chciałabym Ci złożyć najpiękniejsze życzenia z okazji Twoich 70. urodzin. Żyj nam jak najdłużej, ciesz się dobrym zdrowiem i dostrzegaj jak najwięcej powodów do radości. Życzę Ci również, abyś nigdy nie stracił pasji do życia i spełnił wszystkie swoje marzenia.

Drogi wujku, z okazji Twoich 70. urodzin chcę Ci życzyć zdrowia i pomyślności. Niech słońce zawsze dla Ciebie świeci, a smutki oraz zmartwienia odejdą w niepamięć. Ciesz się ze swoich wnuków, znajduj czas na to, co lubisz i żyj nam 100 lat.

Kochany dziadku, chciałbym Ci złożyć serdeczne życzenia na 70. urodziny. Ciesz się nienagannym zdrowiem, realizuj swoje pasje, zwiedzaj nowe miejsca i pamiętaj, że Twoja wnuczka Cię bardzo kocha.

Religijne życzenia na 70 urodziny

W dniu 70. urodzin naszego taty, dziadka, męża lub przyjaciela możemy złożyć mu także życzenia o charakterze religijnym. Oczywiście pod warunkiem, że jest to osoba wierząca, która z wielką radością przyjmie kartkę na przykład z cytatem papieża oraz życzeniami błogosławieństwa bożego. Oto nasze propozycje tego typu kompozycji z okazji okrągłych urodzin.

W dniu Twoich 70. urodzin życzę Ci bożego błogosławieństwa i wstawiennictwa Maryi. Niech Bóg posyła Ci z nieba wszelkie potrzebne łaski i daje siły. Nigdy nie trać nadziei, wiary oraz wdzięczności za to, co od Niego otrzymujesz.

Kochany dziadku, chciałbym Ci złożyć serdeczne życzenia na 70. urodziny. Niech dobry Bóg ma Cię zawsze w swojej opiece, a Maryja i święci wypraszają potrzebne łaski. Żyj nam 100 lat i ciesz się nadal tak dobrym zdrowiem.

Chciałbym Ci drogi przyjacielu życzyć z okazji 70. urodzin wszystkiego najlepszego i pogratulować okrągłej rocznicy. Życzę wewnętrznego pokoju, który płynie z wiary w żywego Boga. Niech aniołowie otaczają Cię czułą opieką, a dobry Stwórca zachowuje przy zdrowiu

Krótkie życzenia na 70 urodziny

Życzenia wcale nie muszą być długie i skomplikowane, aby wyraziły to, co chcemy przekazać solenizantowi. Dlatego zebraliśmy najlepsze, krótkie życzenia z okazji 70. urodzin, które możemy napisać na okolicznościowej kartce lub przekazać jubilatowi osobiście. Taka ich forma jest szczególnie dobra w przypadku osób schorowanych, dla których nawet przyjmowanie rozbudowanych życzeń może być męczące.

Drogi dziadku, żyj nam 100 lat i nie trać nigdy radości.

Kochany ojcze, w dniu Twoich 70. urodzin życzę Ci zdrowia, wytrwałości i spełnienia marzeń.

Ukochany mężu, chcę dziś złożyć Ci najpiękniejsze życzenia z okazji 70. urodzin. Dużo zdrowia, szczęścia, radości i wdzięczności za każdym dzień.

Drogi wujku, w dniu Twoich 70. urodzin chcę Ci życzyć zdrowia i radości, a także podziękować za to, że zawsze służysz mi mądrą radą

Śmieszne życzenia na 70 urodziny dla wujka

Chyba każdy z nas ma przynajmniej jednego wujka, który ma świetne poczucie humoru. W przypadku takich osób, doskonałym rozwiązaniem mogą okazać się żartobliwe życzenia na 70. urodziny, które dostarczą mu powodów do śmiechu. Mogą one w humorystyczny sposób nawiązywać do wieku solenizanta i związanych z nim niedogodnościami. Oczywiście unikajmy przy tym kwestii, które jednak mogą w jakiś sposób sprawić smutek jubilatowi czy nawet go urazić.

Życzę Ci szczerze wujku mój drogi,
aby nie bolały Cię ręce i nogi.
W tym wieku to jednak nic dziwnego,
wypijmy więc na zdrowie kielicha jednego.

70 lat minęło, jak jeden dzień,
wujek już się czuje jak stary pień.
Jest w nim jednak sporo życiowej mądrości,
będzie dziś pouczał zaproszonych gości

Wzruszające wierszyki na 70. urodziny

Jeśli zależy nam na tym, aby nasze życzenia w pięknych słowach oddawały nasze uczucia w stosunku do jubilata, możemy je przekazać w formie wzruszającego wierszyka. Takie rozwiązanie może być też idealne, jeżeli życzenia ma składać dziecko, na przykład swojemu ukochanemu dziadkowi. Wyrecytowanie takiego wierszyka z pewnością będzie wyjątkowym wydarzeniem dla całej rodziny.

Dziadek mój kochany 70. urodziny dziś obchodzi,
niech będzie więc zdrowy i dobrze mu się powodzi.
Nie znam drugiej tak mądrej osoby,
on zawsze znajdzie na problemy i smutki sposoby.

Co ja bym zrobiła bez mojego dziadka,
dlatego wręczę mu dziś tego pięknego kwiatka.
Przytulę go też mocno i powiem po cichutku,
że bez niego moje życie byłoby pełne smutku

Istnieje mnóstwo sposobów na złożenie życzeń mężczyźnie z okazji jego 70. urodzin. Każdy z nich może wzbudzić radość, wzruszenie czy wręcz śmiech. Tak naprawdę najważniejsze jest jednak to, że pamiętamy o drugiej osobie i pragniemy przekazać jej wyrazy naszego szacunku i miłości. Rozmowa, nawet telefoniczna, ale także okolicznościowa kartka z odpowiednimi życzeniami to doskonały sposób na uczczenie tego szczególnego dnia.

Zobacz także: Życzenia dla mamy

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj