Siostry są osobami, które uwielbiamy, nawet jeśli od czasu do czasu doprowadzają nas do szaleństwa. Dlatego życzenia dla siostry z okazji ich urodzin lub imienin powinny być naprawdę wyjątkowe. W naszym zestawieniu przygotowaliśmy mnóstwo podpowiedzi dotyczących tego, jak mogą brzmieć takie właśnie życzenia. Niezależnie od tego czy szukacie krótkich lub długich propozycji, czy też chcecie, by wasze życzenia były zabawne albo oryginalne, z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego.

Krótkie życzenia dla siostry na urodziny

Nie każdy jest miłośnikiem długich poematów w formie życzeń urodzinowych. Jeśli więc nie lubisz dużo mówić, a Twoja siostra ceni sobie konkrety, krótka forma życzeń może okazać się najlepsza. Każdy przecież zdaje sobie sprawę z tego, że często to właśnie w najprostszych słowach jesteśmy w stanie wyrazić najwięcej. Po co zatem zasłaniać się długimi zdaniami, które niewiele znaczą, gdy możemy wprost wyrazić, jak ważna jest dla nas siostra.

Z okazji urodzin życzę Ci droga siostro, abyś była szczęśliwa i spełniła swoje marzenia

Kochana siostrzyczko, życzę Ci uśmiechu na twarzy, radości i odwagi w podejmowaniu wyzwań

Droga siostro, dziś są Twoje urodziny, dlatego chcę życzyć Ci wiary w siebie, radości i poczucia spełnienia

Siostro moja wspaniała, życzę Ci z okazji urodzin wymarzonych prezentów, szczęścia, radości i sukcesów w szkole

Przyjmij od swojej siostry serdeczne życzenia. Spełnienia marzeń, miłości, szczęścia i pomyślności

Śmieszne życzenia dla siostry na 18

Symboliczne wejście w dorosłość to niezwykle ważne wydarzenie w życiu każdej młodej osoby. Każdy wyczekuje swoich 18 urodzin, aby móc cieszyć się większą swobodą na co dzień. Warto więc w tym szczególnym dniu przekazać swojej siostrze zabawne życzenia pełne humoru. Dzięki nim jej twarz rozpromieni się ogromnym uśmiechem i z pewnością zapamięta ona takie właśnie życzenia na dłużej.

Siostra moja ukochana, chociaż podła czasem,
dzisiaj oberwiesz ode mnie tym skórzanym pasem.
A to dlatego, że już jesteś dorosła,
gdzieś Ty nam tak szybko urosła?

Dzisiaj kończysz siostro 18 lat,
niech się o tym dowie zaraz cały świat.
Prezent śliczny chętnie Ci podaruję,
za to, że jesteś, bardzo dziękuję

Kogut pieje, radosną nowinę ogłasza,
że dziś 18 urodziny ma siostrzyczka nasza.
Jest dorosła, więc pewnie napije się piwa,
życzymy jej szczerze, aby była szczęśliwa

Siostro moja, siostro kochana,
jesteś dorosła już dzisiaj od rana.
Bądź zdrowa i niech odejdą wszystkie Twoje smutki,
a teraz napij się razem ze mną wódki

Oryginalne życzenia dla siostry na imieniny

Choć nie w każdej rodzinie imieniny obchodzone są z wielką pompą, warto pamiętać o siostrze w dniu jej święta. Nawet jeśli nie mamy zwyczaju wymieniania się prezentami z tej okazji, proste życzenia na pewno sprawią jej mnóstwo radości. Nie musi być to nic skomplikowanego i wyszukanego. Wystarczą proste życzenia, które będą przypominały naszej siostrze o tym, że darzymy ją ogromnym uczuciem.

Kochana siostrzyczko, w dniu Twoich imienin chcę podziękować Ci za to, że jesteś i życzyć Ci wszystkiego, co najlepsze. Spełnienia marzeń, szczęścia w miłości i realizacji swoich postanowień. Uśmiechu na twarzy i w sercu, pogody ducha oraz jak najwięcej wiary w siebie.

W dniu Twoich imienin, chciałbym Ci droga siostro złożyć najpiękniejsze życzenia. Dużo zdrowia, miłości i spełnienia marzeń. Niech słońce nigdy dla Ciebie nie zachodzi, a ludzie wokół będą zawsze życzliwi.

Siostro moja najdroższa. Z okazji imienin przyjmij ode mnie piękne życzenia. Bądź radosna i wdzięczna za wszystko, co masz. Ciesz się życiem, rozwijaj się i nadal rób to, co jest Twoją pasją

Życzenia urodzinowe dla siostry bliźniaczki

Siostra bliźniaczka często jest najbliższą nam osobą, gdyż spędzamy z nią mnóstwo czasu od samego urodzenia. Kiedy zatem chcemy złożyć jej życzenia, czy z okazji wspólnych urodzin lub w dniu imienin, powinny one mieć szczególny wydźwięk. Muszą one jak najlepiej wyrażać łączące nas uczucie, dlatego warto zainspirować się propozycjami, które zebraliśmy poniżej.

Kochana siostro bliźniaczko, jesteś dla mnie najważniejsza na świecie. Dziękuję Ci, że zawsze mnie wspierasz i wysłuchujesz. Chcę Ci dziś życzyć wszystkiego, co najlepsze. Bądź zawsze uśmiechnięta, miej odwagę do wielkich rzeczy i nigdy w siebie nie wątp

Najdroższa siostrzyczko, w dniu Twoich urodzin chcę Ci życzyć zdrowia, spełnienia marzeń i pomyślności. Sukcesów w pracy, miłości, pokoju w sercu i odwagi w realizacji postanowień. Korzystaj z życia, ile możesz, nie bój się marzyć i robić tego, czego pragniesz

Zabawne wiersze dla siostry z okazji urodzin

Siostra jest często naszą dobrą przyjaciółką, z którą świetnie się bawimy. W takim przypadku, skierowane do niej życzenia z okazji urodzin mogą być humorystyczne. Nawet krótki, rymujący się wierszyk może sprawić jej mnóstwo radości, niezależnie od tego czy wyrecytujemy go osobiście, czy może zapiszemy na kartce urodzinowej.

Moja siostra ma dziś urodziny,
nie ma na świecie drugiej tak wspaniałej dziewczyny.
Chcę jej dziś życzyć marzeń spełnienia,
i przystojnego chłopaka odnalezienia

Sto lat, sto lat dla siostrzyczki,
to nie miejsce na potyczki.
Dzisiaj cieszę się z jej szczęścia,
i z okazji urodzinowego przyjęcia.

Ile gwiazd widać na niebie,
tak ja bardzo kocham Ciebie.
Dziś są Twoje urodzinki,
nie rób takiej dziwnej minki.
Czeka nas huczna impreza,
zatańczymy poloneza.
Do stołu nakryjemy, przyniesiemy ciasto,
głośno sto lat zaśpiewamy, usłyszy nas całe miasto.

Życzenia dla siostry ciotecznej

Wiele osób pozostaje również w bliskich relacjach ze swoimi siostrami ciotecznymi. Im też warto więc złożyć życzenia z okazji zbliżających się imienin lub urodzin. Dlatego poniżej zebraliśmy najlepsze naszym zdaniem życzenia dla nich.

Chociaż nie jesteśmy rodzonymi siostrami, Ty wiesz, że dla mnie jesteś jak prawdziwa siostra. Chcę Ci więc życzyć z okazji Twoich urodzin wszystkiego, co najlepsze. Spełnienia marzeń, radości, miłości i spełnienia marzeń. Aby każdy dzień dostarczał powodów do uśmiechu, a smutki szybko odchodziły w dal

Droga siostro, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Bądź wytrwała, dzielna i radosna. Rób to, co kochasz, nie oglądaj się za siebie i ciesz się każdym kolejnym dniem

Kochana siostrzyczko,
Ty wiesz, że dla Ciebie zrobiłabym wszystko.
Bo chociaż innych rodziców mamy,
to tak jak siostry rodzone się kochamy.
Przyjmij więc ode mnie te szczere życzenia,
miłości, radości i marzeń spełnienia

Siostry często są dla nas ogromnym wsparciem. Nawet jeśli nie pamiętamy o tym na co dzień, powinniśmy podziękować im za ich troskę i miłość w tych szczególnych dla nich dniach, jak urodziny lub imieniny. A nasze uczucia mogą doskonale przekazać właśnie odpowiednio dobrane życzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj