seks w wannie
Seks w wannie / unsplash.com

W dzisiejszych czasach istnieje wiele urozmaiceń życia seksualnego: różne rodzaje gry wstępnej, akcesoria oraz farmaceutyki sprawiają, że seks staje się jeszcze przyjemniejszy i ciekawszy. Planujesz nieco odmienić swoje intymne doznania? Co powiesz na seks w wannie? To bardzo popularny sposób na odmianę i nową seksualną przygodę z partnerem lub partnerek. Jednak, aby był przyjemny i bezpieczny, warto poznać kilka cennych wskazówek!

Czy warto się kochać w wannie?

Wszystko zależy oczywiście od twoich preferencji i upodobań partnera/partnerki. Jeśli masz ochotę na wypróbowanie czegoś innego, to seks w wannie może być jedną z pierwszych rzeczy, na jakie możesz się zdecydować. Pieszczoty w wodzie mogą też stanowić grę wstępną, której finał skończy się w łóżku lub w innej części domu. Ten sposób ma kilka zalet. Po pierwsze w wannie czujemy się zrelaksowani, jest nam ciepło i przyjemnie. Po drugie można stworzyć romantyczną atmosferę, zapalając świece, nalewając lampki wina i włączyć muzykę. Brzmi dobrze, prawda? Czy jednak seks w wodzie jest bezpieczny?

Seks w wannie – o czym trzeba pamiętać?

Wydawać by się mogło, że sex w wannie to świetny pomysł ze względu chociażby na wilgotność. Otóż to nie do końca prawda. Owszem w wannie jest woda, która zapewnia nawilżenie, ale tylko skóry. Woda z dodatkiem chemikaliów może powodować podrażnienia w pochwie. Może ją także wysuszyć pod wpływem tarcia. Woda paradoksalnie zmywa naturalne nawilżenie ciała, więc może to być niebezpieczne. Warto więc zrezygnować z kąpieli z dodatkiem płynów i innych dodatków. Zamiast nich do wody można wlać naturalne olejki. Trzeba pamiętać także o dużej ilości lubrykatora.

Inną kwestią jest też antykoncepcja, która w wodzie raczej się nie sprawdza. Prezerwatywy odpadają, globulki również się nie sprawdzą. Można jedynie polegać na naturalnych metodach. Pamiętaj, że w wodzie można zajść w ciąże równie skutecznie jak w standardowych warunkach.

Najlepsze pozycje na sex w wannie

Jedną z najlepszych pozycji na sex w wannie jest pozycja na pieska, kiedy partnerka opiera się rękami o krawędzie wanny. Jest wygodna i bezpieczna. Oprócz tego kobieta może też usiąść tyłem na penisie mężczyzny. Nogi jednak powinny być skierowane do przodu, aby uniknąć poślizgnięcia się.

Zostaw odpowiedź

Wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię