W dzisiejszych czasach istnieje wiele urozmaiceń życia seksualnego: różne rodzaje gry wstępnej, akcesoria oraz farmaceutyki sprawiają, że seks staje się jeszcze przyjemniejszy i ciekawszy. Planujesz nieco odmienić swoje intymne doznania? Co powiesz na seks w wannie? To bardzo popularny sposób na odmianę i nową seksualną przygodę z partnerem lub partnerek. Jednak, aby był przyjemny i bezpieczny, warto poznać kilka cennych wskazówek!

Czy warto się kochać w wannie?

Wszystko zależy oczywiście od twoich preferencji i upodobań partnera/partnerki. Jeśli masz ochotę na wypróbowanie czegoś innego, to seks w wannie może być jedną z pierwszych rzeczy, na jakie możesz się zdecydować. Pieszczoty w wodzie mogą też stanowić grę wstępną, której finał skończy się w łóżku lub w innej części domu. Ten sposób ma kilka zalet. Po pierwsze w wannie czujemy się zrelaksowani, jest nam ciepło i przyjemnie. Po drugie można stworzyć romantyczną atmosferę, zapalając świece, nalewając lampki wina i włączyć muzykę. Brzmi dobrze, prawda? Czy jednak seks w wodzie jest bezpieczny?

Seks w wannie – o czym trzeba pamiętać?

Wydawać by się mogło, że sex w wannie to świetny pomysł ze względu chociażby na wilgotność. Otóż to nie do końca prawda. Owszem w wannie jest woda, która zapewnia nawilżenie, ale tylko skóry. Woda z dodatkiem chemikaliów może powodować podrażnienia w pochwie. Może ją także wysuszyć pod wpływem tarcia. Woda paradoksalnie zmywa naturalne nawilżenie ciała, więc może to być niebezpieczne. Warto więc zrezygnować z kąpieli z dodatkiem płynów i innych dodatków. Zamiast nich do wody można wlać naturalne olejki. Trzeba pamiętać także o dużej ilości lubrykatora.

Inną kwestią jest też antykoncepcja, która w wodzie raczej się nie sprawdza. Prezerwatywy odpadają, globulki również się nie sprawdzą. Można jedynie polegać na naturalnych metodach. Pamiętaj, że w wodzie można zajść w ciąże równie skutecznie jak w standardowych warunkach.

Najlepsze pozycje na sex w wannie

Jedną z najlepszych pozycji na sex w wannie jest pozycja na pieska, kiedy partnerka opiera się rękami o krawędzie wanny. Jest wygodna i bezpieczna. Oprócz tego kobieta może też usiąść tyłem na penisie mężczyzny. Nogi jednak powinny być skierowane do przodu, aby uniknąć poślizgnięcia się.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj