Martwisz się, że Twój członek jest za mały? Czujesz, że gdyby był większy, cieszyłbyś się mocniejszymi doznaniami w sypialni? Szukasz sposobów na powiększenie penisa? Sprawdź, czy popularne metody rzeczywiście są skuteczne!

Czy mogę powiększyć penis?

Wielu mężczyzn martwi się rozmiarem swojego penisa. Przeciętny wyprostowany (twardy) członek ma 12-18 cm. Niektóre powiększają się znacząco, gdy stają się twarde, podczas gdy inne mają mniej więcej taką samą wielkość, niezależnie od tego, czy znajdują się we wzwodzie, czy też nie. Członki różnią się kształtem i rozmiarem. Pamiętaj, że powiększenie penisa nie ma sensu. Postaraj się go polubić. Naucz się doceniać i kochać swoje ciało takie, jakie jest. Dzięki temu unikniesz frustracji i poprawisz swoją samoocenę.

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym

Wstrzyknięcie penisa jest jedną z popularnych metod powiększania członka. Może zwiększyć jego obwód o około 2,5 cm, jeżeli będziesz regularnie powtarzać zabieg. Pamiętaj jednak, że efekty są tylko tymczasowe. Aktywność członka wpływa na metabolizm wypełniaczy. Najprawdopodobniej po roku będziesz musiał powtórzyć zabieg na powiększenie penisa. Musisz się jednak liczyć z efektami ubocznymi, takimi jak obrzęk, zasinienie i grudki pod skórą.

Wszczepianie implantu prącia

Niektórzy chirurdzy zwiększają długość i obwód prącia za pomocą implantu silikonowego. Operacja jest jednak bardzo droga. Dodatkowo pacjenci, którzy zdecydowali się na powiększenie penisa są narażeni na infekcje lub złamanie implantu. Eksperci podkreślają, że implant może utrudniać ruch. Wyobraź sobie, czy byłbyś w stanie biegać lub ćwiczyć na siłowni z członkiem we wzwodzie.

Powiększenie penisa: medycyna estetyczna

Niektórzy lekarze mogą wydłużyć członek, przecinając więzadło. W ten sposób prącie będzie lekko zwisać i wydać się przez to większe. Oczywiście wspomniany zabieg wiąże się z poważnymi zagrożeniami, takimi jak blizny, bolesne erekcje, infekcja, utrata czucia lub funkcji. Zastanów się, czy powiększenie penisa rzeczywiście jest tego warte. Badania wykazały, że procedura dodaje około 1 cm, co zwykle nie spełnia oczekiwań pacjentów. Utrzymanie erekcji i penetracja stają się zdecydowanie trudniejsze po operacji plastycznej prącia.

Zastrzyki z tłuszczu lub osocza bogatopłytkowego

Zastanawiasz się, na czym polegają zastrzyki z tłuszczu? Chirurdzy wykonują liposukcję z danego obszaru ciała pacjenta i przenoszą tłuszcz za pomocą strzykawki do trzonu członka. Wspomniany zabieg może nieco powiększyć i poszerzyć prącie. Dodatkowo stanie się trochę cięższe. Warto jednak podkreślić, że powiększenie penisa nie daje trwałych efektów. Operacja może też wpłynąć negatywnie na zdrowie pacjenta.

Zastrzyki z osocza bogatopłytkowego to stosunkowo nowa metoda. Polega na oddzieleniu osocza i wstrzyknięciu go do członka, rzekomo stymulując przepływ krwi, by wydał się większy. 

Jelqing: ćwiczen

powiększanie penisa
Unsplash.com

ia na powiększenie penisa

Nie wiadomo, kiedy i kto opracował takie ćwiczenia. Najprawdopodobniej wywodzą się ze starożytnej cywilizacji arabskiej. Mężczyźni wypróbowywali różne techniki na powiększenie penisa. Szukali ćwiczeń, które miałyby wydłużyć i poszerzyć członka. Smarują prącie, a następnie trzymają podstawę, używając tylko kciuka i palca wskazującego. Stosując nacisk, przesuwają dłoń w dół trzonu. Puszczają, a następnie powtarzają. Większość ekspertów twierdzi, że wspomniana metoda nie działa, a może nawet spowodować skrzywienie prącia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj