lockdown
fot. elements.envato.com

Długie wieczory spędzane w domu kojarzą się Wam z nudą? Niestety, panująca na świecie sytuacja epidemiczna doprowadziła do sytuacji, w której własne cztery ściany stały się naszą podstawową przestrzenią życiową. Stare powiedzenie mówi jednak, że nie ma tego złego, co nie wyszłoby na dobre. Czas spędzony na przymusowym lockdownie można wykorzystać do podniesienia temperatury związku, mimo że domowa rutyna temu nie sprzyja.

Obejrzeliście już wszystkie ciekawe tytuły w serwisach streamingowych i przesłuchaliście wszystkie zaległe płyty? A może wypróbowaliście już dziesiątki przepisów na obiad i zaczyna Wam brakować pomysłów na spożytkowanie nadmiaru czasu? Tak wygląda rzeczywistość wielu par w dobie pandemii. O wyjściu do kina czy na koncert nie ma mowy, a spotkania z przyjaciółmi lepiej odłożyć na później. W rezultacie większość z nas bezproduktywnie wpatruje się w ekran telewizora, często nawet nie zwracając uwagi na to, co jest emitowane.

 

Taka atmosfera nie sprzyja bliskości, a już na pewno nie sprawia, że nabieramy ochotę na intymne chwile we dwoje. Na szczęście można temu zaradzić. Rozwiązaniem okażą się gry erotyczne.

Wybierzcie odpowiedni tytuł

Już samo poszukiwanie właściwego tytułu może okazać się ekscytującą przygodą. Na stronie https://www.easytoys.pl/ znajdziecie wiele gier – od prostych kostek bo planszówki z fabułą. Przy okazji obowiązkowo przejrzyjcie też inne kategorie produktów. Może się okazać, że po pikantnej rozgrywce przyjdzie Wam ochota na kolejne eksperymenty.

 

Na jaki tytuł warto zdecydować się na początek? To zależy przede wszystkim od tego, czy chcecie tylko delikatnie urozmaicić Wasze pożycie, czy też pragniecie zupełnie nowych doznań. Nie bójcie się iść na całość. Skoro mieszkacie razem z całą pewnością darzycie się zaufaniem i doskonale znacie swoje potrzeby i oczekiwania. Spróbujcie zatem  czegoś pikantniejszego niż zazwyczaj, oczywiście jeżeli oboje macie na to ochotę. Zawsze można też od razu kupić kilka gier i samemu przekonać się, która z nich jest najlepsza.

Co daje pikantna planszówka?

Dlaczego gry planszowe dla dorosłych są tak skuteczne w walce z rutyną w sypialni? Ideą tego typu zabaw jest wprowadzenie do relacji elementu nieprzewidywalności. Uczestnicy rozgrywki nigdy nie mogą być pewni tego co wylosują. Ta niepewność jest niezwykle ekscytująca.

Planszówka stanowi świetny pretekst, by wreszcie oderwać się od telewizora. Pozornie może wydawać się, że nadmiar wolnego czasu skłania do poszukiwania sposobu na jego spożytkowanie. Nic bardziej mylnego. Popadając w codzienną monotonię tracimy ochotę na szukanie rozrywki. Najczęściej więc kończymy zasypiając z pilotem w dłoniach. Dlatego warto z kanapy przenieść się do sypialni – ciekawa planszówka dla dorosłych zaangażuje Was na wiele godzin. To świetny wstęp do nocy pełnej namiętności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj