Ekspander do penisa służy do powiększania penisa przez mechaniczne rozciąganie. Systematyczne używanie tego urządzenia pozwala na zwiększenie długości i grubości członka.

Chociaż na rynku dostępny jest dosyć duży wybór ekspanderów, urządzenia te mają bardzo podobną budowę i działają na takiej samej zasadzie. Najważniejsze różnice między produktami to jakość materiału, dodatkowe akcesoria i komfort użytkowania. Producenci niektórych modeli uwzględniają również rozmiar penisa przed terapią.

Czy rozciąganie penisa naprawdę działa?

Żyjemy w czasach kultu ciała. Nie tylko kobiety interesują się wyglądem, również panowie pragną imponować płci przeciwnej swoimi atrybutami. Duży członek kojarzy się z siłą, męskością, dominacją i wysoką sprawnością seksualną. Trudno się zatem dziwić, że mężczyźni szukają skutecznych metod na powiększanie penisa. Czy ekspander rzeczywiście spełnia oczekiwania i daje szansę na pozbycie się kompleksów?

W wielu kulturach można znaleźć przykłady rozciągania różnych części ciała, np. warg lub szyi. Mężczyźni z plemion afrykańskich powiększali swoje penisy przez wieszanie na nich dużego obciążenia. Osiągali w ten sposób ogromne rozmiary, jednak tak radykalne metody bardzo często prowadziły do uszkodzenia tkanek i trwałego kalectwa. Ekspander do penisa jest skonstruowany tak, aby zwiększyć długość członka w bezpieczny i kontrolowany sposób, dodając kilka centymetrów i poprawiając krzywiznę. Systematyczne, delikatne rozciąganie w naturalny sposób pobudza tkanki to wzrostu i nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.

Rezultaty stosowania ekspandera

W przypadku każdej metody powiększania penisa pojawiają się dwa ważne pytania – jakie efekty daje oraz czy są one trwałe. Systematyczne używanie ekspandera pozwala na przedłużenie penisa o około 0. 5 cm miesięcznie. Nie jest to może bardzo imponujący rezultat i na pewno nie zadowoli mężczyzn, którzy szukają natychmiastowych rozwiązań, jednak warto wziąć pod uwagę, że powiększenie jest trwałe i utrzyma się nawet po zaprzestaniu terapii. Regularne noszenie ekspandera przez pół roku powinno dać dodatkowe 3 cm, a to już jest bardzo widoczna i odczuwalna różnica.

Dowiedz się jaka jest średnia długość penisa w Polsce >>

Czy stosowanie ekspandera jest bezpieczne?

Ekspander do penisa to urządzenie medyczne, co oznacza, że musi spełnić wysokie standardy. Tego typu urządzenia powstają przy współudziale lekarzy i powinny posiadać odpowiednie certyfikaty, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania. Bardzo ważne jest stosowanie ekspandera zgodnie z zaleceniami. Przed przystąpieniem do terapii należy dokładnie zapoznać się z instrukcją i postępować według wskazówek, które się w niej znajdują.

Czy warto?

Mężczyźni, którzy zdecydują się na stosowanie ekspandera do penisa, muszą uzbroić się w cierpliwość. Ta metoda powiększania wymaga dużej systematyczności, a na naprawdę widoczne rezultaty trzeba będzie poczekać kilka miesięcy. Jednocześnie ekspandery wyróżniają się dużą skutecznością i trwałością rezultatów. Urządzenie dobrej jakości można kupić już za kilkaset złotych, co jest bardzo korzystną ceną w porównaniu do innych metod, np. zabiegów w klinikach medycyny estetycznej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj