koncentrator tlenu
fot. elements.envato.com

Prezentowany koncentrator tlenu przenośny jest łatwy w obsłudze i natychmiast gotowy do użytku.  Możesz z niego korzystać zarówno w domu, jak i poza za nim. Zapewnia maksymalną wygodę użytkowania. Proponowany przenośny aparat tlenowy zachwyca funkcjonalnością. Sprawdź, dlaczego warto go kupić!

Przenośny aparat tlenowy: lekki i prosty w obsłudze

Jeśli ciągle czujesz się zmęczony i senny, możesz upatrywać przyczyny w niskim poziomie tlenu. Należy podkreślić, że O2 wpływa na pracę każdego organu, w tym mózgu. Przenośny koncentrator tlenu stanowi bezpieczną alternatywę tradycyjnej butli tlenowej. Nie musisz go wymieniać, ponieważ maszyna stale produkuje O2. Prezentowany sprzęt jest łatwy w obsłudze, dlatego mogą go stosować osoby w różnym wieku. Zwolennicy terapii tlenowej twierdzą, że zwiększa poziom energii i wytrzymałość podczas ćwiczeń. Dodatkowo tlenoterapia pomaga szybciej wrócić do formy po wysiłku fizycznym, uspokaja, poprawia koncentrację, a także łagodzi ból głowy. Pamiętaj jednak, by wcześniej skonsultować się z lekarzem.

Jak działa aparat tlenowy przenośny?

Oferowany aparat tlenowy przenośny zawiera regulowany wylot powietrza (od 1 do 5 l), jednocześnie oferuje różne zakresy stężenia tlenu. W ten sposób możesz dopasować ilość i stężenie O2 do swoich potrzeb.  Jeśli zmagasz się z chorobą płuc lub zaburzeniem oddychania, które wymagają dodatkowego tlenu, zwróć uwagę na w przenośny aparat tlenowy.  Dzięki niemu możesz łatwiej oddychać, ciesząc się niezależnością. 

Koncentrator tlenu przenośny ma niezbędne certyfikaty, które świadczą o jego jakości i bezpieczeństwie użytkowania urządzenia. Waży 4,4 kg, czyli dużo mniej niż standardowy odpowiednik.  Korzystając z takiego sprzętu, nie musisz rezygnować z aktywności społeczno-zawodowej. Bez problemu schowasz go do auta, dlatego możesz z niego korzystać w czasie podróży.

Maszyna ma czytelny i intuicyjny panel sterowania, dlatego możesz łatwo monitorować przepływ tlenu i żywotność baterii. Decydując się na taki sprzęt, masz pewność, że nie zabraknie Ci tlenu, kiedy będziesz go najbardziej potrzebował.

Kiedy stosować koncentrator tlenu przenośny?

Aparat tlenowy przenośny skierowany jest do osób, które prowadzą aktywny tryb życia. Skutecznie wspomoże oddychanie w czasie podróży lub po treningu, dzięki czemu poczujesz się pewniej w każdej sytuacji. 

Jeśli masz problemy z oddychaniem, cierpisz na bezdech senny lub niewydolność krążenia, zaopatrz się w przenośny aparat tlenowy. Wspomniany sprzęt zdecydowanie poprawi Twój komfort życia. Wystarczy, że podłączysz go pod ładowarkę, by błyskawicznie zadziałał.

Energooszczędny koncentrator tlenu przenośny pracuje cicho, dzięki czemu nie drażni pacjenta, ani otoczenia. Producent oferuje wydajny akumulator, oprócz tego do zestawu dołączył adapter samochodowy.  Przenośny koncentrator tlenu świetnie sobie radzi w różnych temperaturach, co szczególnie docenią osoby, które dużo podróżują.

Urządzenie zapewnia użytkownikowi dodatkowy tlen, dzięki czemu łagodzi objawy duszności, a tym samym poprawia jakość życia. Przenośny aparat tlenowy pobiera powietrze, a także oddziela od niego azot. Dzięki temu dostarcza pacjentowi niemal czysty tlen. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj