Każdy z nas, nie tylko osoby starsze i sportowcy, może doznać bolesnej kontuzji. Aby wrócić do normalnej aktywności, musisz poddać się skutecznej rehabilitacji. Czas powrotu do zdrowia jest uzależniony od rodzaju i stopnia uszkodzenia. Nie zawsze uraz musi wiązać się z pozostaniem w łóżku. W takiej sytuacji potrzebny odpowiedni sprzęt rehabilitacyjny. Wiele osób staje wtedy przed dylematem: wypożyczyć, czy kupić? Zobacz, dlaczego warto zdecydować się na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego!

Kompleksowa oferta wypożyczalni

Jednym z głównych powodów, dla których warto skorzystać z tego typu usług, jest atrakcyjna cena. Wynajmując sprzęt rehabilitacyjny, możesz sporo zaoszczędzić. Profesjonalne łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, czy materace przeciwodleżynowe, są naprawdę drogie. Stanowią spore obciążenie dla wielu rodzin. Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego jest zdecydowanie przystępniejszą i bardziej opłacalną opcją. Jeśli potrzebujesz tymczasowego wsparciu w wykonywaniu codziennych czynności, rozważ takie rozwiązanie.

Elastyczność oferowanych usług

Istnieje możliwość wynajmu na określony czas. Jeżeli nie będziesz już korzystał ze sprzętu, możesz go po prostu spokojnie oddać. Zanim wynajmiesz sprzęt, porozmawiaj z ortopedą lub rehabilitantem. Zapytaj, ile w przybliżeniu może potrwać Twój powrót do zdrowia. Dzięki temu będziesz wiedział, ile potrwa wynajem sprzętu rehabilitacyjnego. Kolejną ważną zaletą jest wysoka jakość oferowanych sprzętów. Zachwyca funkcjonalnością, zapewniając jednocześnie maksymalne bezpieczeństwo. Poprawia komfort życia i pomaga w szybszym powrocie do zdrowia.

Wynajem sprzętu rehabilitacyjnego: prosto i szybko

Profesjonalna wypożyczalnia oferuje szeroki wybór sprzętu. Można go bez problemu dopasować do swoich potrzeb. Dużą popularnością cieszą się balkoniki, kule łokciowe i pachwowe oraz łóżka. 

Warto też wspomnieć o fachowej pomocy pracowników wypożyczalni. Dobiorą urządzenie, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby pacjenta. Udzielą też profesjonalnego instruktażu. 

Decydując się na wynajem sprzętu rehabilitacyjnego, możesz go przetestować. Sprawdzisz, czy rzeczywiście spełnia Twoje potrzeby. Kiedy przestanie Ci już potrzebny, możesz go spokojnie oddać. Nie musisz się martwić, czy uda Ci się go sprzedać. Jeśli jakiś model urządzenia nie spełnia Twoich oczekiwań, zawsze możesz go zamienić na inny. Co ważne, doświadczony pracownik pokaże Ci, jak prawidłowo korzystać z łóżka, wózka, balkonika, czy kul. 

Ile kosztuje wynajem sprzętu rehabilitacyjnego?

Cena usługi kształtuje się na poziomie 20-300 zł za miesiąc. Koszt wynajmu sprzętu rehabilitacyjnego uzależniona jest od różnych czynników. Decyduje o tym przede wszystkim rodzaj sprzętu. Profesjonalne wózki inwalidzkie są droższe niż kule, czy niewielkie akcesoria. Czasami możesz liczyć na niższą cenę, gdy podpisujesz dłuższą umowę. 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz materaca przeciwodleżynowego, łóżka rehabilitacyjnego, czy balkonika, zapoznaj się z ofertą lokalnej wypożyczalni. Zazwyczaj musisz podpisać umowę przynajmniej na miesiąc, choć wpływa na to rodzaj wynajmowanego sprzętu. 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj