Recenzja książki „Polish Beauty” Marty Krupińskiej – jak dbać o siebie?

Lubisz dbać o swój wygląd i często wydajesz sporą ilość pieniędzy na różne „cudowne” kosmetyki lub zabiegi? Wierzysz ślepo, że każdy z zakupionych specyfików ci pomoże i sprawi, że poczujesz się piękna? Znamy to! Chyba większość kobiet tak ma. Marta Krupińska – szefowa działu urody Elle i Elle Man, postanowiła sprawdzić dla nas kilka specyfików i pielęgnacyjnych zabiegów z całego świata! Nasza recenzja książki „Polish Beauty” przybliży ci nieco tę godną uwagi lekturę!

#PolishBeauty. Przewodnik naturalnego piękna dla Polek

Jeśli interesujesz się pielęgnacją urody, a szczególnie w formie eko i bio, to jest to książka idealna dla ciebie! Autorka sprawdza między innymi, jak na gruncie polskim sprawdzają się kosmetyki pochodzące z innych, egzotycznych krajów i czy warto ufać wszelkim tak bardzo rozpowszechnianym kosmetykom jak naturalne olejki czy kosmetyki na bazie naturalnych składników. Dzięki temu kosmetycznemu i urodowemu przewodnikowi nauczysz się, jak kupować świadomie, aby wybór był dobry nie tylko dla ciebie, ale także i dla środowiska. Oprócz tego dowiesz się, co warto mieć w swojej kolekcji kosmetyków, a czego stanowczo powinnaś się pozbyć. Dzięki temu uporządkujesz nie tylko swoją kosmetyczkę, ale także i swoje pielęgnacyjne nawyki. Ponadto autorka zdradza też kilka ciekawych patentów i wskazówek zasłyszanych od Polek, dla których kosmetyki to nie tylko pasja, ale także i praca. Oprócz tajników pielęgnacji, poznasz też kilka sekretów naturalne wyglądającego makijażu wykonanego przy pomocy dobrych i wartych inwestycji kosmetyków. Dzięki nim będziesz wyglądać nie tylko pięknie, ale także i młodziej!

Z całą pewnością jest to książka dla kobiety w każdym wieku, która chce wyglądać pięknie i zdrowo! Jeśli więc chcesz stać się świadomą kobietą, dbającą o siebie, to warto zainwestować w te poradnikową pozycję. Nie zawiedziesz się i szybko zauważysz efekty nauki mądrej pielęgnacji. Wraz Martą Krupińską wybierz się w interesującą podróż po godnych uwagi kosmetykach z całego świata!

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj