Infoscan podpisał umowę dystrybucyjną z Kaladaran Co. Pl. – irańskim dystrybutorem sprzętu oraz rozwiązań medycznych. Kontrakt został zawarty na 24 miesiące i obejmuje sprzedaż urządzenia oraz licencji na oprogramowanie do badania podmiotom medycznym na terenie Iranu. Dzięki współpracy Infoscan otrzyma również dostęp do przetargów organizowanych przez irański rząd.

Kaladaran będzie odpowiadał za proces rejestracji urządzenia MED Recorder oraz pełną dystrybucję produktu i usługi na terenie Iranu, w tym również promocję rozwiązania, szkolenia z obsługi systemu oraz urządzenia.

– Konsekwentnie realizujemy plan międzynarodowej ekspansji i sprzedaży na kolejnych rynkach. Optymistycznie podchodzimy do możliwości realizacji znaczących wolumenów sprzedażowych na tym rynku. Kaladaran był naszym pierwszym wyborem w zakresie rozmów i współpracy na rynku irańskim. To wiodący w tym kraju dystrybutor, który z sukcesem uczestniczy w rządowych przetargach i realizuje rządowe zlecenia. – mówi Piotr Sobiś, Prezes Zarządu Infoscan S.A.

Dystrybutor będzie składał zamówienie nie częściej niż raz w miesiącu, a cena pojedynczego urządzenia i licencji uzależniona jest od liczby zamówień w miesiącu. Jednocześnie dystrybutor dwa razy do roku będzie przekazywał spółce prognozy zapotrzebowania na kolejne sześć miesięcy. Spółka ma prawo do odmowy realizacji zamówienia złożonego przez dystrybutora w uzasadnionych przypadkach.

Kaladaran Co. Plc. to firma medyczna z siedzibą w Teheranie, której przedmiotem działalności jest m.in. świadczenie usług w zakresie dystrybucji sprzętu medycznego dla środowiska medycznego, jak i dla odbiorców detalicznych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj