fot. elements.envato.com

Nierzadko długość penisa jest dla mężczyzn problemem, zwłaszcza, gdy jest on niewielkich rozmiarów i nie spełnia oczekiwań w życiu seksualnym. Jednak są sposoby, aby to zmienić i pomóc mężczyznom być pewniejszym siebie w kontaktach seksualnych. Sprawdź jak powiększyć penisa.

Bardzo ważną częścią naszego życia jest życie intymne. Niestety nie zawsze jest ono takie, jakie chcielibyśmy, aby było. Jest to na tyle istotny aspekt, że wielu mężczyzn zrobi wszystko, aby go ulepszyć. Jednym z ich dylematów jest penis, a dokładniej jego długość i grubość, które mają wpływ na lepsze zaspokojenie partnerki.

Powiększanie penisa – od czego zależy długość penisa

Penis zbudowany jest z równolegle położonych ciał jamistych i ciała gąbczastego prącia, tworzącego jego żołądź. Do wzwodu dochodzi, gdy ciała te wypełniają się krwią, powodując ich rozszerzanie się wewnątrz członka. To dzięki wydolności ciał jamistych kontrolowany jest rozmiar penisa.

Wśród mężczyzn istnieje przekonanie, że ich sprawność seksualna jest zależna od długości ich penisa, oraz że jego rozmiar ma ogromny wpływ na satysfakcję partnerki podczas zbliżeń intymnych.

Seksuolodzy informują, że średnia długość penisa podczas spoczynku to od 6 do 10 cm, a w stanie erekcji od 11 do 16 cm, przy czym średnia głębokość pochwy wynosi ok 10 cm.

Jak powiększyć penisa?

Powiększanie penisa – Operacja plastyczna

Jak już wcześniej informowaliśmy, jest kilka sposobów, aby zwiększyć długość penisa. Najprostszym wydawałoby się i najszybszym z nich jest operacja plastyczna.  Nie jest to jednak metoda polecana, gdyż jest ona dość inwazyjna i często występują po niej liczne powikłania. Taka operacja polega na nacięciu i poluzowaniu więzadeł procowatego i wieszadłowego, które formuje łuk prącia pod kością łonową. Takie poluzowanie wiązadeł pozwala penisowi na lepsze wysunięcie się na zewnątrz, co oczywiście powoduje uzyskanie pożądanego efektu.

Powiększanie penisa – Noszenie rozciągaczy

Jest to kolejny sposób na zwiększenie wielkości penisa.  Polega on na noszeniu przez kilka miesięcy specjalnych rozciągaczy, które trzeba często regulować, poprzez zwiększanie naciągu. Ich budowa opiera się na sztywnym stelażu, powodując, że są one niezwykle niewygodne i przeszkadzają w codziennym życiu.

Powiększanie penisa – Suplementy diety

Na rynku można znaleźć tez różnego rodzaju suplementy, które obiecują pomoc mężczyznom z problemem małego członka.  Jest to nieinwazyjna metoda, polegająca na oddziaływaniu na układ krwionośny członka, za pomocą dostarczania do organizmu różnego rodzaju naturalnych składników. Substancje te powodują podnoszenie się ciśnienia krwi, co powoduje rozciąganie się ciał jamistych, a co za tym idzie, członek robi się dłuższy i grubszy. Dla niektórych niedogodnością może być fakt, że takie suplementy należy przyjmować codziennie.

Producenci tego typu środków zapewniają, że podczas stosowania tego typu suplementów nie powinny pojawić się żadne powikłania.

Ćwiczenia na powiększenie penisa

Istnieje kilka ćwiczeń, które, jak potwierdzają lekarze, są w stanie zmienić rozmiar męskiego członka. Wcześniej jednak powinno się to skonsultować z lekarzem seksuologiem, tak, aby sobie nie zaszkodzić.

Oto kilka przykładów bezpiecznych ćwiczeń, które pomogą powiększyć rozmiar penisa. Oczywiście, dla lepszych efektów, powinno wykonywać się je codziennie.

  1. Chwytanie penisa w czasie jego spoczynku za główkę i łagodne rozciąganie go w taki sposób, aby nie przysparzało to bólu. W pozycji rozciągniętej należy go trzymać przez ok 20 sekund. Powinno się to powtórzyć kilka razy.
  2. Praca mięśniami odbytu, poprzez ich napinanie i rozluźnianie.
  3. Poruszanie penisem kilkukrotnie w różnych kierunkach. Należy robić to w trakcie trwania erekcji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj