zdrowa i promienna skóra. 60 potraw dla pięknej cery
empik

Każda kobieta, i nie tylko, marzy o pięknej cerze. Jest to wyznacznik piękna, symbol zdrowia oraz atrybut nieskazitelnej kobiecej urody. Piękna cera była pożądanym elementem od wieków. Już w najdawniejszych czasach szukano idealnego sposobu na dbanie o skórę. Przez lata wymyślono tysiące kosmetyków do pielęgnacji twarzy, że aż trudno się w tym wszystkim połapać. Jednak, aby cera wyglądała pięknie i była zdrowa trzeba ją przede wszystkim odżywić od środka. Na ten sposób zwracają uwagę autorzy książki Zdrowa i promienna skóra. 60 potraw dla pięknej cery .

Klika słów o autorach

Agata Ziemnicka to dietetyczna i psycholog. Mogliśmy ją oglądać na antenie TVN w takich programach jak Rewolucja na talerzu oraz Szczypta smaku. Od lat zajmuje się szerzeniem wiedzy na temat zdrowego jedzenia dorosłych oraz dzieci. Występowała jako ekspert w tych tematach w programie Dzień Dobry TVN. Założyła również fundację Kobiety Bez Diety. Jest również autorką wielu poradników.

Julien Sosso to Francuz mieszkający w Polsce. Z zawodu jest logistykiem oraz facyliatorem finansowym. Jednak jego prawdziwą pasją jest gotowanie. Gotowania uczył się w Cookery School w Irlandii, a praktykował między innymi w restauracji w Ballymaloe. Uczył się też wypieku chleba we Francji i osiągnął w tym perfekcyjność. Jego chleb smakuje nieziemsko. Na co dzień stara się gotować mądrze i zdrowo. Wkłada wiele serca w przygotowywanie potraw.

Zdrowa i promienna skóra. 60 potraw dla pięknej cery

Książka wyżej wymienionych autorów nawołuje kobiety do zadbania o siebie w przemyślany sposób. Nie tylko ten powierzchowny. Trzeba zacząć od środka, czyli od zdrowej diety. Same, nawet najdroższe kosmetyki, nie wystarczą. Skórę trzeba odżywić zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Odpowiednia dieta może dać zadziwiające efekty już po 90 dniach! Będziesz zaskoczona efektem, a i przy okazji poczujesz się o wiele lepiej w swoim ciele.

W książce Zdrowa i promienna skóra. 60 potraw dla pięknej cery znajdziemy przepisy na przepyszne i pełne witamin dania. Możemy zdecydować się na smakowite koktajle, sałatki, misy mocy, omlety czy owsianki i wiele innych pyszności, które świetnie wpłyną na skórę. Przepisy dopasowane są do konkretnych sezonów, tak aby łatwo było przyrządzać zdrowe potrawy o każdej porze roku. Zdrowa i promienna skóra. 60 potraw dla pięknej cery to nie tylko poradnik, ale też i „przyjaciel” każdej kobiety, która chce się czuć dobrze w swoim ciele i wyglądać pięknie! Stanowczo warto wyposażyć się w tę lekturę i zacząć dbać o siebie już teraz! Mądrze, smacznie i skutecznie!

 

Polecane produkty

Zostaw odpowiedź

Wpisz swój komentarz
Wpisz tutaj swoje imię