Chyba każdy wie, że zdrowe odżywianie się wpływa nie tylko na poprawę stanu zdrowia, ale wpływa także pozytywnie na humor. Dieta bogata w witaminy i wszelkie potrzebne dla organizmu składniki dodaje energii, wyostrza zmysły i pobudza do życia. Własnie dlatego tak ważna jest wiedza na ten temat. Książka Happy Food 2.0. Co jeść, by szczęśliwie żyć zawiera kilka cennych wskazówek, które warto wykorzystać w swoim sposobie odżywiania się!

Recenzja książki Happy Food 2.0. Co jeść, by szczęśliwie żyć

Na wstępie może parę słów o niezwykłych autorach tej godnej uwagi lektury. We wspólnej pracy stworzyli ją znany szwedzki kucharz Niklas Eskstedt i dziennikarz naukowy Henrik Ennart. Postanowili oni w bardzo przystępny sposób podzielić się z ludźmi swoim sposobem na zdrowie i zarazem szczęśliwsze życie. W książce zawarli szereg smakowitych i odpowiednio zbilansowanych przepisów, zadziwiających i ciekawych faktów na temat odżywiania oraz porady, jak świadomie wybierać żywność, która znajdzie się potem na naszym talerzu. Panowie radzą nam, jakie produkty wybierać, aby miały one dobry wpływ zarówno na ciało, jak i na duszę. Ich wskazówki są także zgodne z środowiskiem oraz mają wzgląd na dobro zwierząt. Jest to więc eko poradnik o nietypowej formie, który umili nie tylko gotowanie, ale także i zrelaksuje oraz wiele nauczy. Autorzy Happy Food 2.0. Co jeść, by szczęśliwie żyć przekazali swoją naukową wiedzę na temat jedzenia i wzbogacili ją o cenne wskazówki, jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce. Staraj się przekonać, że nie chodzi tylko o to, aby było smacznie, ale wybierając produkty musimy mieć też wzgląd na samo środowisko. Tylko wtedy będziemy szczęśliwi! Dbajmy więc nie tylko o siebie, ale także i o nasza planetę, a ona nam się odwdzięczy!

Jeśli więc chcesz nauczyć się zdrowo żyć i czuć się dobrze oraz szukasz odpowiedzi na takie pytania, jak co to mindful eating oraz czym jest żywienie spersonalizowane, to w książce Happy Food 2.0. Co jeść, by szczęśliwie żyć znajdziesz odpowiedź na te i inne pytania!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj