Narzekasz na swoją wagę? A może po prostu chcesz zacząć zdrowiej żyć? Jeśli tak, to pewnie nie raz zdarzyło ci się szukać w internecie skutecznych diet oraz przepisów na zdrowe dania. Niestety w sieci możemy natrafić na szereg bzdur, które nie tylko źle wpłyną na zdrowie, ale także mogą nam poważnie utrudnić walkę z nadwagą. Właśnie dlatego najlepiej jest sięgnąć po dobrą literaturę, która pomoże ci zmienić tok myślenia na temat odżywania się. Jedną z takich książek jest Projekt: Zdrowe Życie!

Recenzja książki Projekt:Zdrowe Życie

Książka Projekt: Zdrowe Życie została napisana przez dietetyka klinicznego z wieloletnim doświadczeniem – Michała Wrzoska. Doskonale zna się on na skutecznych i przede wszystkim zdrowych metodach odżywiania oraz na dietach odchudzających. Pomógł już wielu pacjentom w nauce prawidłowych nawyków żywieniowych.

Do napisania tej książki zmotywowały go nieprawdzie informacje na temat diet, które możemy znaleźć w sieci. Mówią one na przykład, że możesz schudnąć 10 kg w miesiąc (co jest niezdrowe!) albo, że głodówka to jedyny sposób. Takie informacje sprawiają, że nie tylko uczymy się, jak źle się odżywiać, ale także możemy zaszkodzić zdrowiu, a wszystko to po to, by stracić kilogramy. Do diety należy podchodzić z rozsądkiem i rozwagą. Nie można kierować się na szybkie schudnięcie, ale przede wszystkim na zdrowe!

Co znajdziemy w książce Projekt: Zdrowe Życie? Przede wszystkim autor pomaga nam dobrać dla siebie najlepszą dietę. Uczy jak obliczać zapotrzebowanie na kalorie oraz radzi, by zbyt rygorystycznie do tego nie podchodzić. Jest to wiec poradnik dla opornych w tych kwestiach. Oprócz samych diet z książki możemy się też nauczyć zdrowych nawyków dotyczących na przykład prawidłowej pory snu, bezpiecznych ćwiczeń oraz ilości wody wypijanej dziennie. Poradnik ten został napisany w bardzo przyswajalny sposób z nutką humoru i naprawdę cennych rad, które warto wprowadzić w życie.

Jeśli wiec nie wiesz, co zrobić, by żyć zdrowiej i jak mądrze się za to zabrać, to koniecznie zapoznaj się z książką Michała Wrzoska! Stanowczo nie będziesz żałować!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj