Internetowa przychodnia odpowiada na potrzeby współczesnego pacjenta. Ograniczony dostęp do zaufanych i sprawdzonych specjalistów podczas wyjazdów, wakacji, czy obecnie, bardzo bliskiego nam problemu pandemii, to już przeszłość! Telemedycyna w ostatnim czasie zdobyła wielu zwolenników, wiele osób, dotychczas sceptycznie podchodzących do rozwiązań zdalnej opieki medycznej, przekonało się do kontaktu z lekarzem za pośrednictwem telefonu lub Internetu.
Współczesne rozwiązania platform medycznych internetowej przychodni wykraczają poza większość ograniczeń związanych z dostępem do stacjonarnej opieki medycznej, pozwalając tym samym na udzielenie szybkiej i skutecznej pomocy, niezależnie od aktualnego miejsca pobytu pacjenta, czy konsultującego lekarza.
Zastosowanie zdalnej opieki medycznej bezwzględnie przesuwa granice w sposobie dotychczasowego postrzegania służby zdrowia i jakości świadczonych przez nią usług.
Za pośrednictwem platformy telemedycznej-wideomedycznej DomowyPediatra.pl – internetowa przychodnia dla Twojej rodziny, posiadająca pełną rejestrację podmiotu leczniczego, zyskujesz nieograniczony dostęp do zaufanych specjalistów, którzy zatroszczą się o stan zdrowia Twoich najbliższych. Ponadto pomogą rozwiać wątpliwości i dylematy, a także usystematyzować informacje odnośnie stanu zdrowia i proponowanej terapii. Ponad 97 % skuteczności w rozwiązywaniu przypadków podczas e-wizyt świadczy o jakości usługi…
We współczesnym świecie zdrowie i czas ma najwyższą wartość. Szanując to, DomowyPediatra – internetowa przychodnia, udostępnia narzędzie, które pomoże zarządzać opieką medyczną Twojej rodziny. Dzięki temu skrócisz czas oczekiwania na wizytę do minimum, ominiesz kolejki w poczekalni i połączysz się z wybranym specjalistą bez konieczności wychodzenia z domu, bądź przebywając w najdalszym zakątku świata, za pośrednictwem rozmowy telefonicznej, wideo bądź czatu.
Zobacz także: Kiedy iść z dzieckiem do dentysty >>
Jako rodzic, doskonale wiesz, jak ważne jest zapewnienie stałej opieki Twojemu Dziecku. Bezcenny jest również komfort i poczucie, że w każdej chwili możesz zwrócić się do zaufanego specjalisty, niezależnie od pory dnia, tygodnia i wielu innych ograniczeń w dostępie do stacjonarnej opieki medycznej. Internetowa przychodnia przychodzi tu z pomocą.
Telemedycyna to nowy standard dzisiejszych czasów, dodatkowo pacjenci DomowegoPediatry mają możliwość skorzystania z urządzeń do zdalnej diagnostyki i monitorowania stanu zdrowia dziecka. Zastosowanie sprofilowanych narzędzi telemedycznych jakie oferuje internetowa przychodnia (w postaci platformy oraz połączonych urządzeń wykorzystujących np. sztuczną inteligencję), pozwala zwiększyć dostęp zarówno do podstawowej, jak i specjalistycznej opieki medycznej. Dodatkowo działania te, w dużym stopniu mogą odwlec w czasie, bądź, w niektórych przypadkach, całkowicie zapobiec konieczności wizyty w poradni stacjonarnej, czy szpitalu, co w konsekwencji przekłada się na zmniejszenie ryzyka dla samego pacjenta związanego z pobytem w szpitalu i narażeniem na kontakt z innymi chorymi, co w ostatnim czasie jest szczególnie cenione.
Lekarz podczas e-wizyty, może wystawić e-skierowanie, e-receptę, zwolnienie lub opiekę na dziecko, zapisując wszystkie dokumenty w profilu pacjenta, dostępne w każdym momencie, kiedy tylko potrzebujesz, już za pośrednictwem samego smartfona.
Zobacz także: Jak zrobić test na ojcostwo?
Ponadto, zastosowanie narzędzi telemedycznych w internetowej przychodni rozwiązuje częściowo problem braku lekarzy (szczególnie specjalizacji deficytowych) lub lokalnych ograniczeń dostępności do opieki medycznej – pacjent ma możliwość konsultacji ze specjalistą na terenie całego kraju w ramach jednej „teleporadni”. Platforma telemedyczna stanowi również narzędzie ułatwiające monitorowanie stanu pacjenta, prowadzonego leczenia, przyjmowanych leków, dostępu do odbytych konsultacji, hospitalizacji, otrzymanych przez pacjenta zaleceń innych specjalistów .
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, czy wątpliwości, nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z Domowym Pediatrą i umów swoją pierwszą konsultację specjalistyczną.
Zobacz również: Wizyt z dzieckiem u lekarza – jak się przygotować