Coraz częściej problemy związane z intymnymi częściami ciała przestają być “tabu” – i bardzo dobrze! Mogą być one bowiem, zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie, niezwykle bolesne. Zdają sobie z tego sprawę także specjaliści medycyny estetycznej. Jeśli więc masz kłopot z przerostem, czy też z kształtem swoich warg sromowych, nie bój się poprosić o pomoc! Lebioplastyka może być idealnym rozwiązaniem! Eksperci w krakowskim oraz katowickim Centrum DER-MED wykonują lebioplastykę mało inwazyjną metodą z wykorzystaniem lasera Mona Lisa Touch – chcesz wiedzieć o nim więcej?

Zdrowie to bardzo szeroka kategoria. Niewątpliwie ważną jego część stanowi aspekt psychiczny. Trudno bowiem dobrze funkcjonować, kiedy przepełniają nas negatywne emocje. Za nimi może zaś stać bardzo wiele problemów – kłopoty w relacji z partnerem, brak satysfakcji z życia erotycznego, brak akceptacji swojego ciała, niska samoocena, zaburzenia somatyczne. Tak, każda z tych sfer może być zagrożona właśnie poprzez problemy pojawiające się w strefach intymnych. Jednym z nich niewątpliwie jest kształt, wielkość, asymetria, czy też inne deformacje warg sromowych. Może to silnie wpływać na poczucie kobiecości lub wręcz pojawiający się wstyd przed zbliżeniem. Seksualność staje się wtedy udręką, zamiast być przyjemnością i spełnieniem.

Do tego dochodzić może także codzienny dyskomfort – obtarcia, trudności w uprawianiu sportu, kłopoty z dobraniem stroju kąpielowego i przede wszystkim, częstsze infekcje. Zdecydowanie nie powinien być to temat tabu! Stąd też warto wiedzieć więcej na temat zabiegu labioplastyki, który może stać się lekarstwem na twoje trudności – pozwól sobie pomóc! Lebioplastyka może się okazać idealnym rozwiązaniem!

Zobacz także: Co wiesz o seksie? Czy na pewno to prawda?

Labioplastyka na miarę XXI wieku

Dlaczego warto postawić na labioplastykę wykonywaną metodą laserową? Jest to bowiem zdecydowanie mniej inwazyjna technika, aniżeli klasyczny zabieg z użyciem skalpela, co podkreślają eksperci z Centrum DER-MED znajdującego się w Krakowie oraz w Katowicach. Laser Mona Lisa Touch został stworzony właśnie z myślą o zabiegach tak mocno ukrwionych i delikatnych obszarów, jakimi są kobiece strefy intymne. Zastosowanie w tych miejscach lasera powoduje bowiem koagulację tkanek, co pozwala znacznie skrócić czas rekonwalescencji, ewentualne ryzyko powikłań, opuchlizny, czy też wystąpienie blizn pozabiegowych. Nie musisz bać się także bólu podczas zabiegu, bowiem przeprowadzany jest on z pomocą miejscowego znieczulenia – wszystko po to, abyś mogła odczuwać jak największy komfort.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym zabiegu wykonanym laserem Mona Lisa Touch?

  • Laseroterapia ma pozytywny wpływ nie tylko na walory estetyczne zewnętrznych narządów płciowych, ale pomaga też zwiększyć elastyczność i jędrność tkanek. Pobudzone zostają bowiem naturalne procesy produkcji kolagenu.
  • Zabieg jest krótki – trwa około godziny i nie wymaga hospitalizacji
  • Do uzyskania fantastycznych efektów wystarczy tylko jedna sesja.
  • Ewentualny obrzęk, czy też bolesność ustępuje po około 7-14 dniach od zabiegu.
  • Z aktywnością seksualną należy się wstrzymać przez około 4-6 tygodni.
  • Laseroterapia Mona Lisa Touch świetnie sprawdz się także w przypadku plastyki pochwy. Pomaga w jej obkurczeniu, nawilżeniu, a także w walce z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Jak widzisz, ginekologia estetyczna i zabieg labioplastyki to nie tylko troska o wygląd twoich okolic intymnych. To także wsparcie w możliwości pełnej realizacji potrzeb seksualnych. Jest to również ochrona twojego zdrowia somatycznego oraz komfortu, który w pełni należy ci się na co dzień. Nie musisz zmagać się z problemami swoich okolic intymnych – są specjaliści oraz zabiegi, które ci w tym pomogą!

Chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu labioplastyki, który przeprowadza się przy pomocy lasera Mona Lisa Touch? Sprawdź na stronie krakowskiego oraz katowickiego Centrum DER-MED!

Czytaj również: Plastyka pochwy – charakterystyka zabiegu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj