Supermarkety online ciągle są swego rodzaju nowością. Mimo to coraz większa liczba Polaków decyduje się na takie rozwiązanie. Słyszysz o nim po raz pierwszy lub ciągle nie jesteś przekonany? Sprawdź zatem, co dostaniesz w asortymencie e-sklepu i dlaczego to się opłaca!

E-sklep ma wszystko dla domu i nie tylko

Dobry e-sklep ma w swojej ofercie nie tylko wszystko to, co dostaniesz w sklepach stacjonarnych, ale również o wiele więcej. W praktyce można by powiedzieć, że supermarket online zapewni ci każdą rzecz do domu i… nie tylko.

Posłużmy się przykładem jedno z najpopularniejszych sklepów internetowych, czyli bdsklep.pl. Wszystkie produkty na stronie zostały podzielone na aż 10 kategorii. Są to: bio/eko, zdrowa żywność, spożywcze, woda i napoje, dziecko, dla zwierząt, uroda, soczewki, chemia, dom i ogród.

Każdy z tych kategorii została oczywiście odpowiednio podzielona na podkategorie. I przykładowo w urodzie znajdziesz filtry: domowa apteczka, ciało, twarz, włosy, makijaż, artykuły higieniczne, higiena jamy ustnej, kosmetyki naturalne, perfumeria, mycie i kąpiel, love & sex, świat mężczyzny, produkty sezonowe.

Oferta jest zatem bardzo rozbudowana i obejmuje tak naprawdę wszystko, co może się przydać na co dzień.

E-sklep i stałe promocje

Panuje przekonanie o tym, że w e-sklepach nie ma promocji, a nawet jeśli są, to tylko na kilka artykułów. Tymczasem w asortymencie supermarketów online znajdziesz stałe promocje, a nawet stworzone dla nich osobne kategorie. Na przykład w bdsklep.pl znajduje się kategoria “wyprzedaż”, w której znajdziesz setki przecenionych produktów.

Regularne sprawdzanie oferty promocyjnej daje więc unikalną możliwość na zrobienie zakupów w bardzo okazyjnych cenach.

Pełny asortyment

Chyba każdy z nas miał do czynienia z sytuacją, gdy udał się do sklepu w konkretnym celu, ale zastał pustą półkę. Wówczas okazuje się że: albo nie przyjechała dostawa, albo wszystko zostało wykupione. To frustrujące.

W sklepach internetowych takie sytuacje nie mają miejsca. Dostępność produktu jest podana od razu, więc nie czujesz gorzkiego rozczarowania. Widzisz co kupujesz i na pewno zostanie ci to dostarczone.

Konkurencyjne ceny

Warto podkreślić, że w asortymencie e-sklepu znajdziesz również… konkurencyjne ceny!

Chociaż rzadko się o tym mówi, to sklepy internetowe nakładają niewielką marżę na swoje produkty. Mogą sobie na to pozwolić, ponieważ nie muszą opłacać m.in. kosztów obsługi lokalu. Konkurencyjne ceny w połączeniu z promocjami sprawiają, że wybierając e-sklep, można sporo zaoszczędzić.

Zobacz również: Aplikacje do zamawiania jedzenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj