fot. elements.envato.com

Pierwsze w życiu powiększanie ust powinno zostać przeprowadzone w sposób jak najmniej inwazyjny, skuteczny, ale też i jak najbardziej komfortowy, aby pacjent nie zdołał się do niego zrazić. Metoda powiększania kwasem hialuronowym zdaje się być tym najlepszym wyborem na złapanie wstępnego doświadczenia.

Lekarze polecają ją zwykle tym, którzy wzbraniają się przed zastosowaniem bardziej inwazyjnych metod i absolutnie nie chcą słyszeć o zabiegach, które wymagałyby od nich poddania się znieczuleniu ogólnemu, nazywanemu potocznie narkozą.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym daje satysfakcjonujące efekty. To dobra metoda nawet dla tych, którzy nie chcą jakichś drastycznych zmian w swoim wyglądzie, a pragną jedynie delikatnie skorygować to, co mają z natury, czyli np. pogłębić naturalny kolor warg, lekko podnieść opadające kąciki lub wypełnić wyłącznie górną wargę, by nieco lepiej zgrywała się ona z wargą dolną. Rezultaty są bardzo naturalne. Lekarz może je w pełni kontrolować, więc za każdym razem osiąga się dokładnie to, co chce się osiągnąć i nic poza tym. Usta zostają pięknie wypełnione, lekko powiększone i wymodelowane.

Zabieg zachwyca efektywnością, a przy tym zadowala również swoim czasem trwania, albowiem zazwyczaj można go zamknąć już w trzydziestu minutach, a czasem i w o połowę krótszym czasie. Skutków ubocznych praktycznie nie ma, choć normalne jest to, że modelowanie ust kwasem hialuronowym początkowo wywoła lekką opuchliznę lub nawet obrzęk, jednakże te niekorzystne zmiany przemijają samoistnie, do czego dochodzi zwykle już w przeciągu kilku dni, maksymalnie jakiegoś jednego tygodnia.

Cena powiększania ust kwasem hialuronowym to często mniej niż tysiąc złotych, czyli naprawdę niewiele jak na to, co się dzięki niej uzyskuje. Osiągnięcie pełnych i większych ust dla wielu osób będzie spełnieniem marzeń. A jeśli w tak prosty sposób da się poprawić wygląd i poprawić zarazem własną samoocenę, aż szkoda by tego nie zrobić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj