Sklep rehabilitacyjny
fot. elements.envato.com

Szukasz najlepszych sklepów medyczno-ortopedycznych w Warszawie lub Lublinie? Pamiętaj, żeby nie działać pochopnie i nie szukać w ciemno. Wiemy, że niepełnosprawność, choroby, nagłe wypadki i idące za nimi potrzeby pacjentów to poważna sprawa. Zadbaj więc, by Twój wybór był przemyślany i pewny. Przed wybraniem się do sklepu, warto sprecyzować swoje oczekiwania, zastanowić się, na jakim sprzęcie nam zależy, jakie pytania chcemy zadać. Jaki powinien być sklep? Tę odpowiedź znamy.

Najwyższa jakość sprzętu ortopedyczno-medycznego

Przy wyborze sprzętu rehabilitacyjnego czy ortopedycznego jakość to podstawa. Niezależnie od tego, co kupujemy, trzeba przyznać, że tylko sprzęt naprawdę dobry jakościowo zapewni użytkownikowi komfort i poprawi jakość jego życia. Każdy z nas zgadza się, że przy wyborze wózków inwalidzkich, poduszek przeciwodleżynowych czy rowerków do ćwiczeń, nie warto oszczędzać. Dążenie do samodzielności i wygody, walka z bólem i trudnościami dnia codziennego są najważniejsze. Profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny pomoże także w szybszym powrocie do zdrowia. Sklep medyczno-ortopedyczny Reha-Max w Warszawie i Lublinie oferuje tylko najlepszej jakości sprzęt. Dzięki współpracy z producentami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi, asortyment sklepu jest stale poszerzany. Producenci sprzętu dla niepełnosprawnych nie mogą być przypadkowi. Do czołowych marek należą: GTM Mobil, Vermeiren, Sunrise Medical, Stabilo, R82, Otto-Bock, Mobilex, Meyra, MDH, LIW Care, LignuMa. Specjaliści i fizjoterapeuci starannie dobierają producentów, aby zyskać pewność, że oferowany sprzęt spełni wymagania klienta. 

Szeroki wybór – sklep medyczny Warszawa, Lublin

Wybierając sklep medyczny, warto sprawdzić nie tylko, kto produkuje dla niego sprzęt rehabilitacyjny, lecz także jego dostępność. Warto mieć wybór. Sprzęt rehabilitacyjny powinien być starannie dobrany, porównany z innym, aby móc służyć na długo. Musisz mieć pewność, że wybierasz akcesoria idealnie dopasowane do potrzeb Twoich lub Twoich bliskich. Sklep Rehamax oferuje szeroki wybór urządzeń rehabilitacyjnych, takich jak łóżka rehabilitacyjne, pionizatory, rowery trójkołowe, siedziska – wszystko, co potrzebne jest do poprawy sprawności, dzięki wzmacnianiu mięśni. Firma nie sprzedaje jedynie sprzętu rehabilitacyjnego. W ich asortymencie znajdują się także urządzenia, które pozwalają na samodzielne funkcjonowanie. Znajdziesz wśród nich wózki inwalidzkie, elektryczne, aktywne, a także pielęgnacyjne zarówno dla dorosłych, jak i  spacerowe wózki inwalidzkie dziecięce. Każdy wózek zostaje dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta, co zapewnia komfort użytkowania. 

Profesjonalna obsługa sklepów rehbilitacyjnych

Przy zakupie sprzętu rehabilitacyjnego każdy potrzebuje wskazówek profesjonalistów. Działania Rehamax nie ograniczają się tylko do sprzedaży i wypożyczania sprzętu medycznego. Znajdziesz tu też pomoc w doborze odpowiednich produktów. Sprzedawcy są w pełni wyszkoleni, to także doradcy i specjaliści w swojej branży rehabilitanci – na takich ludzi stawia firma. Naczelne założenie sklepu to dążenie do pomocy, poprawy jakości klienta. Obsługa sklepu odpowie na każde pytanie, w pełni dopasuje sprzęt, co więcej – doradzi, jak skorzystać z wszelkiego rodzaju dofinansowania i refundacji, oferowanego na przykład przez Narodowy Fundusz Zdrowia czy fundację. Nie musisz nawet pojawiać się na miejscu, w sklepie stacjonarnym. Wystarczy napisać na adres mailowy sklepu, by dowiedzieć się, jaką pomoc w realizowaniu wniosków czy innych dokumentów otrzymasz. Konsultanci wyjaśnią wszystko – precyzyjnie i prosto. Odpowiedzą także na pytania i wyjaśnią ewentualne wątpliwości. 

Zakup czy wypożyczenie?

Stacjonarne sklepy Rehamax z siedzibami w Lublinie i Warszawie nie tylko sprzedają najwyższej jakości sprzęt. Wybrane urządzenia dostępne są nie tylko w ramach sprzedaży, ale i wypożyczenia. Jeśli przewidujesz, że dany sprzęt będzie potrzebny na krótszy czas, warto zapytać o możliwość jego wypożyczenia. 

Sklepy Rehamax to gwarancja jakości, pełen profesjonalizm i fachowa pomoc. Zaufaj specjalistom i polepsz jakość życia, Twojego i Twoich bliskich. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj